Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a párotok bejelentené hogy külföldön szeretne dolgozni? Veletek vagy nélkületek de megpróbálja?

Figyelt kérdés
Én vagyok a galád ember aki ezt kijelentette a barátom kapásból rá vágta akkor szakít velem mert ő ki nem megy magyar országról. (ő jobban beszél angolul mint én) Neki itt csak egy takarítói munkája van amivel csak szenved jobb hónapba jutalmakkal stb megkeres 110ezret de sokszor második harmadik héten nincs mit ennie a családjának. (édesapja szerencsejátékos) Mondtam megoldom a pénzt vagy megoldjuk ha az a baj de azt mondta az nem érdekli csak nem akar kint lenni. Én úgy vagyok vele akkor ennyi mert én meg akarom próbálni és világot is szeretnék.

2015. márc. 18. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez van, így járt, majd találkozunk valamikor...
2015. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem párom hónap elején ment ki kertészkedni havi fél milláért, nem tartottam vissza, úgyis visszajön

én nála jobban beszélek angolul, de én most perpill itt keresek elég sokat

így alakult, én nem haragszom

2015. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne párom aki külföldön szeretne dolgozni akkor vele tartanék ha nekem is lenne ott állásom.
2015. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülnék neki mert én is szeretnék külföldre menni. A helyedben amúgy én is szakítanék, nem éri meg egy másik ember miatt feladni egy jobb élet lehetőségét.
2015. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki ha van lehetőséged rá ne hagyd ki!! Nálam is hasonló volt a helyzet, kimentem a barátom nélkül mert lehetőségem volt rá, és nagyon jól éreztem magam a fizetés is jobb. Én nem bántam meg abszolút,hogy nem maradtam a barátom miatt itthon, pedig számomra az egy tökéletes kapcsolat volt és én úgy mentem ki,hogy tudtam,hogy ezzel vége lesz vele. És nagyon jól döntöttem, nem bántam meg :) Világos látsz, új embereket ismersz meg..leírhatatlan érzés bennem nagyon mély nyomot hagyott,hogy kint lehettem Angliába :)
2015. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze ez a te döntésed.. :)
2015. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kövesd az álmaid. Én tanulni jöttem ki külföldre és a barátom ezért szakított velem, de most úgy gondolom, hogy teljesen megérte. Nem is voltam vele igazán boldog, itt meg új élmények, új ismerősök és új szerelem is várt. Sok sikert! :)
2015. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sokat segítettek nekem ezekkel a válaszokkal :)
2015. márc. 18. 22:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, ha ő nem akar kimenni, mert jobban érzi magát otthon, de az is, ha te meg megpróbálnád. Ha esetleg nem mész ki akkor mindig benned marad a tüske, hogy mi lett volna ha....
2015. márc. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én is ettől a tüskétől félek és nem akarok idős koromba jajj mi lett volna játékot játszani. Szerintem meg van a válasz szomorú vagyok hogy így jött ki.
2015. márc. 19. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!