Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit foglalkoztok a párotokkal? Ha egész nap dolgozna, minden nap este érne haza és ezek után még bejelentené, hogy elmegy bulizni a kollégáival, akkor akkor rosszul esne nektek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha egész héten velem volt, nem. Ha együtt élünk, nem. De ha mondjuk már 1 hete nem találkoztunk, és meg volt beszélve, hogy együtt leszünk, akkor igen.
2014. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, de alig van itthon. minden este 9kor jár haza. Már rég el akarom vini mozizni, együtt lenni egy kicsit, de csak kifogásokat kapok. De a munkatársaival egyből elmenne bulizni. Nekem nagyon rosszul esik, hogy alig foglalkozik velem.
2014. jún. 21. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Az más, ha ezt folyamatosan csinálja. Ebben az esetben zavarna, persze. Szerintem beszéld meg vele... Mert megértem, hogy a pasiknak kellenek a haverjaik, de ne állandóan. Ahogy egy csajnak ne állandóan kelljen a pasija, néha engedje el a haverokkal. Kell egy egyensúly.
2014. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden nap este ér haza és minden nap elmegy bulizni? Az úgy gáz. De ha alkalmanként, akkor miért ne mehetne? Neki is jár egy kis lazítás. Sőt, szerintem még én mondanám, hogy ne üljön állandóan otthon.

Ha viszont közös programot beszélünk meg még előtte, és inkább a haverjaival megy, a miénket meg lemondja, az rosszul esne. De ilyen esetben is vannak kivételek.

2014. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lassú voltam, az új infókat csak most olvastam. Na így már gáz a helyzet. Mindenképp szólj neki, hogy ezen változtasson, mert hosszú távon baj lehet belőle.
2014. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő a nő. Nem minden nap jár bulizni. Elég ritkán, de velem sinte soha, ismerősökkel, munkatársakkal inkább. Az is eléggé, rosszul esik, hogy engem pl nem hív magával. Pedig én is ismerem a kollégáit.
2014. jún. 21. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezted már tőle, hogy miért nem mentek mindketten?
2014. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!