Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Születés nap elött szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születés nap elött szakítani nagyon rossz gondolat?

Figyelt kérdés
Barátommal már nem érzem jól magam és össze vesztünk (nem először mostanság)Már nem szeretem de nem akartam eddig kicseszni vele hogy szülinapja előtt szakítok vele de már betelt nálam a pohár. És átadjam szerintetek így az ajándékát vagy inkább maradjon nálam mert úgyis kidobja?

2015. márc. 19. 09:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele és most meg teper hogy vissza szerezzen... De negyed óra elutasítgatás után már azt mondogatja főleg én vagyok a hibás. Ajándékát átadtam legalább azért ne legyen bűntudatom. Igazából az volt a 2 legnagyobb bajom hogy ígért fűt fát hogy Balatonra eljutunk de 3 év alatt nem jutottunk odáig. Másik meg engem bántott terrorizált lelkileg és élvezte a reakcióimat.
2015. márc. 24. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!