Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakítanak emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítanak emiatt velem, illetve mit tegyek ezellen?

Figyelt kérdés

Több lány is volt már az életemben aki amiatt szakított velem, mert nem egy gazdag, jómódú családból származom, úgymond szegény vagyok. Amikor arra került a sor, hogy átjön hozzánk, akkor elmondtam, hogy nincs fullos házunk, ne várja, hogy aranyból van minden (szar a ház belülről és egyenlőre nincs rá mód, hogy felújítsuk). Volt akinek elmondtam ezt, aztán 1 héttel később rájött, hogy ő mégse szeret engem, viszont olyan is akadt, aki az 1. "látogatás" után nem sokkal közölte, hogy szeretné, hogy vége legyen. Emiatt nem is akarok barátnőt magamnak, pedig rohadtul hiányzik, hogy szeressenek...

20/F



2015. márc. 19. 15:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azokat a lányokat akiket komolyan fogsz érdekelni, nem lépnek le amiatt, hogy milyen háttered van.

A lányok akár tudat alatt de pár szempontot szem előtt tartanak amikor párt választanak. Pl.:Jó lesz-e apának, meg tud-e védeni, biztonságot nyújt-e?

Szóval ha azt látják, hogy annak ellenére, hogy nem kolbászból van a kerítés, de szereted és dolgos vagy, nem fognak kételkedni abban, hogy a későbbiekben támaszkodhatnak rád.


Ez lehet, hogy rosszul hangzik és jobb lenne ha csak a szerelem számítana, de a nők (többségük) így működnek. De szerintem a férfinak is jó érzés, hogy van akit védelmezhet.

2015. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!