Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan túl "jó" lennék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan túl "jó" lennék? Ezért nincs kapcsolatom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok még sosem volt barátom... Megkérdeztem pár embert hogy szerintük miért. Volt aki azt mondta hogy ő mikor meglátott azt gondolta hogy annyira jól nézek ki hogy nem merne megközelíteni. Egy másik ismerősöm szerint néha túl dekoratív vagyok és a fiúk inkább kalandot akarnának tőlem mint kapcsolatot.

Én nem tartom magam annyira csinosnak, adok magamra de nem vagyok ri*banc stílus. Van aki szerint nem járok eleget társaságba (ez ellen nyáron szerencsére tehetek is). Az emberekkel jóindulatú vagyok könnyen ismerkedem és sok barátom van (persze legjobb és igazi csak 1-2). Ez is problémáim forrása hogy sok fiú elkönyvel barét kategóriába. MI a baj velem???? xD


2011. jún. 12. 00:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
túl nagy az egód és túl sokra tartod magad, kb ennyi
2011. jún. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mint leírtam, Én nem tartom magam hú de csinosnak. Amik fentebb voltak mások véleményei kizárólag amiken én is tág szemekkel bámultam. És a véleményeket nem a legjobb barátnőim alkották elfogultan... Szóval nem értem miből szűrted le hogy túl sokra tartom magam, mert ez nem nagyon igaz rám legtöbbször másokat előre valóbbnak gondolok magamnál.
2011. jún. 12. 00:29
 3/17 anonim ***** válasza:

Hali


Nekem is az a bajom mint neked ,hogy rengeteg ismerősöm van ,de majdnem mind lány a legjobb barátok is.Fiú létemre jó .ha van 10 fiú barátom.

Viszont én nem vagyok túl dekoratív pedig adok a külsőmre.

Én a helyedben az olyan srácok felé közelednék akik megtetszenek utána amikor leesik neki ,hogy te többet akarsz akkor jó esetben elkezd nyomulni a srác ,ha nem esik le neki akkor meg tudatosítsd benne ,hogy "hé öreg nem veszed észre ,hogy neked teszem magam?"

Sok boldogságot kívánok!

2011. jún. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Küldj magadról képet:)
2011. jún. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Vree ***** válasza:
Igazából a lényegről nem írtál semmit: volt hogy tetszett valaki, vagy akartál kapcsolatot, esetleg kezdeményezni szoktál?
2011. jún. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

hát ha meg te nem tartod magad olyan jó nőnek és nem pattintasz le emiatt mindenkit akkor az van hogy sajnos a félénk fiuknak jössz be valamiért, ez van sajnos :)


de ez, hogy egy csal "túl jó" nem létezik... :)


25/F

2011. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát több próbálkozásom is volt... Volt aki messze lakott volt akinek őrült exe volt, akadály volt korkülönbség is. De a legtöbben elraknak barátpolcra. Vagy egyszerűen egy idő után elvesztik az érdeklődésüket. Pedig szívesen találkozom is fiúkkal mert ne vagyok az msn-en történő kommunikáció híve. Aztán jön az a rész hogy bocsi de nincs időm ekkor meg ekkor. Sajnos ráfanyalodtam már én is a kezdeményezőszerepre mert ha nem lépek nincs semmi... -.-"
2011. jún. 12. 00:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha suta és nem veszi a jeleidet. De amúgy lehet rosszul jelzel. Mert ugye azt tudtad, hogy a nők választják ki maguknak a férfit és nem fordítva? Pillantások, mozdulatok sorozatával odacsalogatják magukhoz. Igazából a nő kezdeményez, de nem azzal hogy odamegy.
2011. jún. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, van benne valami. Csak itt jön életbe az, hogy ha a férfi észleli a jelzéseket miért nem lép semmit?
2011. jún. 12. 00:53
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet. Vagy azért nem közelítenek, mert azt hiszik ők engem tuti nem érdekelnek, vagy azért mert azt hiszik, hogy ezt most egy haveromtól l idézném "Ilyen kedves csinos csaj tuti hogy nincs egyedül". És tényleg mindig rácsodálkoznak, ha valamiért szóba jön és elmondom hogy nincs barátom. Amúgy én jól kijövök a pasikkal, eldumálok velük, elökörködünk együtt, de ha tetszik akkor zavarban vagyok, mert nincs tapasztalatom. Amit szintén nem feltételeznek rólam, mindenki azt hiszi hogy már volt pasim, vagy legalábbis most van, szal ez ördögi kör, mert így nem is lesz tapasztalatom, ha nem mernek kezdeményezni. De ahhoz meg túl nyuszi vagyok, hogy én nyomuljak, valahogy ellenkezik a személyiségemmel, de lassan kénytelen leszek rászokni.

20/L

2011. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!