Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most akkor fontos vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor fontos vagy nem fontos?

Figyelt kérdés

Kicsit bizar a történet. Szóval van egy barátnőm, aki szombaton fölbontotta az eljegyzését, ezzel véget vetett a 3 éves kapcsolatának. Az történt, hogy amikor reggel felkelt észrevette, hogy a vőlegénye kidobta az összes bugyiját és tangákat rakott a helyükre. Mikor számon kérte rajta, az volt a válasz, hogy szerinte a bugyijai nagyon és rondák voltak, neki a tanga tetszik, abban nagyon szexi lesz. Nem voltam ott, de teljesen el tudom képzelni a jelenet, csodálkozom, hogy szegény nem kapott agyvérzést, ez egy eléggé érzékeny pontja. (Utálja a tangát, és akkor enyhén fogalmaztam.)

A történethez hozzá tartozik, hogy alig fél éve volt, hogy barátnőm pár hetet külföldön munka miatt, de azért akart valami ajándékot hozni a pasinak. Végül azt találta ki, hogy vett három szett victoria's secret fehérneműt, hogy "emlékezetes legyen a viszontlátás". De a pasi végül nem mondott rá semmit, amikor meg barátnőm konkrétan rákérdezett, akkor is csak annyit, hogy ja, látja...

Most akkor fontos vagy nem fontos, hogy milyen a bugyi. Ha meg nem fontos, akkor mire volt jó a kis "akció"?



2015. márc. 31. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátnőd helyesen tette, hogy kidobta a csávót...

Bár azt az ajándékot végül is magának vette a férje kedvéért... Lehet, hogy úgy döntött most már fontos.

2015. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nyilván nem tetszett neki amit a nő vett.


ha a pasinak a tanga a mániája akkor vehet akármilyen csipkés masnis csicsás hagyományos vagy francia bugyit, nem fog neki tetszeni.

2015. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen múlt a kapcsolat, akkor jó, hogy nem lett belőle házasság. Szóval fontos... nekik.
2015. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aki igazán szeret, elfogad úgy, ahogy vagy. Legalábbis a barátaim körében ezt tapasztalom. Persze néha azért engedhetett volna a srácnak, de neki meg nem így kellett volna reagálnia...
2015. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!