Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal de találkozni akar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Facebookon szakítottam a barátommal pár hete (tudom gyáva vagyok hogy nem személyesen mondtam el neki meg stb.) És talalkozni akar hogy megbeszéljük, de én nem akarok vele találkozni, mert mindent elmondtam neki. Eléggé rossz érzés látni mert nem akarom, de egy edzesre járunk szóval minden nap latom, de nem beszéltünk eddig, és most találkozni akar hogy megbeszeljuk. Szerintetek mit tegyek???

2015. ápr. 18. 09:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Persze, igyatok meg egy üdítőt valahol, és közben tudtok beszélgetni.
2015. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2015. ápr. 18. 09:43
 13/17 anonim ***** válasza:
Találkozz vele,de max csak félórát.
2015. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Rendben többet nem is akartam
2015. ápr. 18. 09:54
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges vele találkozni, az igaz, hogy személyesen lett volna korrekt elintézni, így elég gerinctelen dolog, de ha már így alakult, akkor így kell hagyni, még a végén reményt keltenél benne. Legközelebb ezt személyesen közöld az illetővel.
2015. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Te dolgod.. nem nekünk lesz bajunk ha bajod lesz!
2015. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16 nagyon együttérző és segítő vagy!!!

Még gondolkozok de lehet találkozok vele, de nem sokáig.

2015. ápr. 18. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!