Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek és Urak! Csajok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek és Urak! Csajok és Srákok! Ti mit tennétek? Szerintetek mi a helyes hozzáállás?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja, de talán már fél éve is van, hogy egy csaj bejelölt a fa**füzeten. A leány 22 éves s meglehetősen vonzó, hogy szépen fogalmazzak. S mivel férfiből vagyok, igencsak beindította a fantáziám, de legalábbis nehéz „elmenni” mellette úgy, hogy egy-két csepp nyál ne csordulna ki a számból.


Sokáig gondolkoztam, hogy ki is ez a csaj, ill. hogy miért jelöl be engem egy enyhén bombázó leányzó. Arra jutottam, hogy valószínűleg egy olyas valaki, akit még kislányként ismertem egy családi ismerős család által, s akkor én kb. kezdő serdülő/ifjú lehettem, s bizony elég jól elvoltunk akkoriban, mikor eljöttek hozzánk. Szintén sokáig húztam az időt, hogy visszajelöljem-e vagy sem, írjak-e neki vagy sem, mert azért csak sikerül(t) ott motoszkálnia a fejemben időnként.


Ma rászántam magam, s írtam neki, hogy sejtem, hogy ki is lehet ő, de ezt jó lenne személyesen megbeszélni. Mire ő, hogy hogy, mikor én kapcsolatban vagyok. Ez így van, de egyrészt nem hagy a gondolat nyugodni, hogy valóban ő-e az, akire én gondolok, másrészt pedig az, hogy kapcsolatban vagyok, nem jelenti azt, hogy nem beszélhetek/találkozhatok másokkal/más lányokkal. Nem mintha eddig nagyon találkoztam volna bárkivel is, de itt nem egy véletlenszerű csajról van szó.


Nyolc éve van kapcsolatom s ő nem tud erről az adott leányzóról, mármint arról, hogy bejelölt ill. hogy én még nem jelöltem vissza stb.


Még nem tudom, hogy hajlandó-e velem találkozni, hogy megfejtsük a rejtélyt. Rövid időn belül úgy se kerülhet rá sor, mert kb. 1200 km választ el.


Csajok!

Ti hogy állnátok egy ilyen történethez? Ha elmondaná ezt a palitok (vagy épp nem mondaná el), mit szólnátok hozzá?


Srákok!

Ti hogy cselekednétek?


Előre is köszi a segítő s építő jellegű válaszokat.



2015. ápr. 13. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki, hogy valami random régi ismerőse ennyire izgatja, de ha tisztességes akarsz lenni akkor mondd el a barátnődnek. Egy találkozásban még valóban nincs semmi, bár én nem értem, minek kell ahhoz találkozni valakivel, hogy megdumáljátok, honnan ismeritek egymást, ezt egy fél óra csevejjel el lehet intézni a Facebook-on is.
2015. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Interferencia ***** válasza:

"Édes ki 16 éves bőr

beindul tőle a fantáziám."

2015. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 opened paradise ***** válasza:
Már rosszul hangzik. Nem épp úgy tűnik,hogy téged nagyon izgatna a kapcsolatod,ha ő igent mondana esetleg.
2015. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Srácként én hagynám a fenébe. Ha, már megfordul a fejedben, hogy találkozz vele, mivel felkeltette a figyelmedet, ráadásul a párod sem tud erről, akkor nem biztos, hogy szereted a jelenlegi párodat...és még 1200 km is...áhh, felejtős. Ha meg mindenképp találkoznál vele, és meg lenne a kémia, akkor előbb szakíts a nőddel, és aztán jöjj össze vele. De csak, ha be tudod vállalni ezt a távolságot, vagy valaki megy a másikhoz...
2015. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

"fa**füzeten" WTF??


Ha az én pasim egy ilyen sztorival előállna, megkérdőjelezném az épelméjűségét. Nem tudom hány éves vagy, de egy ilyen helyzetet már magadtól is meg kéne tudni oldani.

Ha bejelöl vki és nem tudom ki az, nem jelölöm vissza. Nem kezdek találkozót szervezni, hogy megismerjem. Ha kislányként láttad egyszer vhol, az nem az "ismerős" kategória. A buszon is látok sok embert, mégse jelölöm be őket.

Az meg gusztustalan, hogy 8 éves kapcsolatban vagy, közben meg ráizgulsz vmi ribire a neten aki véletlenül bejelölt, és már a találkozáson gondolkodsz. A barátnőd helyében elgondolkodnék a kapcsolatotokon, hogy van-e értelme több időt pazarolni rá.


És a helyedben hanyagolnám ezt a tenyérbe mászó stílust...

2015. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen mekkora dilemmát tud okozni, hogy bejelölt egy csaj a fészbúkon..
2015. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ez az egész pont olyan rosszul hangzik, mint ahogy gondolod, kérdező. a bnőd pont annyira nem fog örülni, mint ahogy gondolod. ha semmi gond nem lenne ezzel, nem sumákolnál vele fél éve, nem csorgatnád rá a nyálad titokban, de hát ezt te is pontosan tudod. itt nem kapsz felmentést, az tuti.
2015. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó tanács: fussatok össze, szeretkezzetek egy jót, esetleg később ismételjétek meg párszor, és soha senkinek ne beszélj róla.
2015. ápr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

@Marceline


Vegulis igazad van. S nagyjabol igy is all a helyzet. Most szerinte nem is ismer. Kepeimet o nem lathatta, igy kerte, hogy kuldjek egyet. Bar hozza kell tenni, nem ugy nezek ki, mint 10-20 evvel ezelott.

2015. ápr. 14. 12:06
 10/13 A kérdező kommentje:

#7


Nem felmentést szeretnék, csak különböző nézőpontokat/véleményeket. Ezt meg is kaptam.


S köszi minden hozzászólójak.

2015. ápr. 14. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!