Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet a szakítás széléről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a szakítás széléről megmenti a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve együtt vagyunk, de az utolsó fél év csak szenvedés volt. Folyamatosak veszekedések, max 5 nap telik el a komolyabb viták közt. Igazából azt mondanám nem vagyunk össze illők, mert én teljesen mást várok el tőle mint amit adni tud, és ő is mást mint amit én.


De egy dolgot biztosan tudok, hogy szeret engem és is őt. Mégis teljesen tönkre tesszük egymást. Most épp szünetet tarunk.. sokadjára.



2015. ápr. 27. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából azt mondanám nem vagyunk össze illők, mert én teljesen mást várok el tőle mint amit adni tud, és ő is mást mint amit én."


Kompromisszum. Ha le tudtok ülni, megbeszélni, hogy ki mit vár, mit tud adni, és a kettőből ki tudtok hozni egy közös nevezőt... na meg persze képesek vagytok változni a cél érdekében mindketten, akkor van rá esély. A kulcs mindenképp az, hogy alaposan át kell rágni, nem egyszer, nem kétszer. Kimondani, hogy mit vállalsz te, mit vállal ő, és X idő után nyugodtan átbeszélni, hogy ebből mit tudtatok teljesíteni...


Viszont, ha már ennyi ideje húzódik a dolog, akkor lehet azon is érdemes elgondolkodni, hogy tényleg megéri-e. Ennyi mélypont után van-e még visszaút egy egészséges kapcsolathoz?

Ha igen a válasz, akkor kitartást kívánok. Esély mindig van, csak Tőletek függ. :)

2015. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezen a "szünetet tartunk" dolgon mindig kiakadok.Szerintem mikor az egyik fél azt kéri hogy szünetet tartsatok az azt jelenti hogy ki akar lépni a kapcsolatból csak nem tudja hogyan!Szerintem egy párkapcsolatba nincs olyan hogy szünet és utána lesz ami lesz.Szerintem le kéne ülni megbeszélni hogy akarjátok ezt igazán vagy nem!
2015. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!