Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem képes szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes szakítani?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom (33 éves) aki egy hosszabb kapcsolat után megismerkedett egy lánnyal. Előző kapcsolatát nagyon nehezen zárta le, többször próbálta helyrehozni, nehezen szakadt el a lánytól, szerintem még nagyon szerette mikor vége lett.Csak érzelmileg nem kapta meg, amire szüksége volt.Így szakított.

Belekezdett egy új kapcsolatba, ami az elejétől kezdve nem olyan volt, mint amire vágyott.Nem igazán beszélt róla pozitívan, hangulata rossz lett, céljai amik voltak eltűntek.Eközben azért folyamatosan érdeklődik a volt barátnője hogyléte felől, aki így vagy úgy reagál ezekre.

Mostani kapcsolata már 4 hónapja tart, és egyre , ahogy ő fogalmaz "fosabbnak" érzi, semmi jövőt nem lát benne, nem érzi jól magát.Valamiért még sem képes lezárni, és ezt valahogy úgy érzem, ő sem érti.

Szeretnék segíteni rajta, mert bánt, hogy látom, boldogtalan. Talán valaki érti ezt, és tudja mi lehet a háttérben.


2015. máj. 14. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy tart attól, hogy nem talál mást 33 évesen? Vagy hogy szakítás után belevesse magát egy új kapcsolatba(újra végig csinálni az ismerkesést és a többi)?
2015. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is gondoltam, de az előző párkapcsolatát is láttam, ami a mostanihoz képest egy jó kapcsolat volt.Más volt abban, mint amilyen most.Akkor még tudta mit akar, milyen lányt keres, és mivel az érzelmeket ott nem kapta meg úgy ahogy elképzelte, lépett.

De ez a kapcsolat szerintem semmilyen szempontból nem jó, hisz ez érezhető.És ezért nem értem az egészet.Hirtelen ennyire félni kezdett, hogy egyedül marad?Lehetséges

2015. máj. 14. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vélekedek mint az 1es. Nem akar egyedül maradni, esetleg amíg nem talál jobbat (ha egyáltalán keres)addig a mostani is jó lesz. Vagy arra vár hogy a csaj mondja hogy hagyják rá.


Az én exem minimálisan hasonlít a barátodra.

Összejöttünk, de olykor úgy éreztem hogy csak pótlék vagyok neki, hogy elfelejtse az exét. És nem úgy foglalkozott velem, ahogy elvárt lett volna. Egy ideig jól elvoltunk, majd egyre "fosabbnak" éreztem (annak ellenére, hogy voltak érzéseim), de sztem Ő is. A szex sem úgy ment ahogy kellene.

Szakított velem, ami esküszöm megkönnyebbülés volt nekem.

Majd napokig keresett, gondoltam csak akar ez vmit. Folytattuk. De nem lett jobb. Aztán én zártam le vele.

Azóta is keres telefonon, barátilag elbeszélgetünk, mert hogy semmi lényegretörő.

Igazából rájöttem, hogy szüksége van vkire, egy társra, aki meghallgatja, akivel jól elvan, ... de semmi kötöttség, ...inkább benne maradt volna ebbe a kapcsolatba, csak ne maradjon egyedül, ... vagy amíg nem talál mást!

30/n

2015. máj. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is egyre inkább úgy érzem, hogy nem akar egyedül maradni, ezért van benne.Van kihez menni hétvégente, programok, ami lefoglalja.De semmi egyéb.

De valahol én azt is érzem kicsit, hogy az előző kapcsolatát nem zárta még le megfelelően, hisz keresi volt barátnőjével a kapcsolatot.Ami szintén nem jó.

2015. máj. 17. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!