Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes valaki szakítani "csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes valaki szakítani "csak barátság miatt"?

Figyelt kérdés

Röviden:


Volt egy nagyon jó lány barátom, akivel sok időt töltöttem együtt. Majd neki lett pasija, mondanom se kell mennyi minden változott. Pedig direkt megígérte, hogy semmi nem változik köztünk foglalkozunk egymással, találkozunk úgy mint régebben barátként. Na de ez teljesen a nullához konvergált. Meg többszörösen megbántott engem. Utána úgy voltam vele, na mindegy csalódtam benne, többet nem is keresem és nem is foglalkozom vele. Eltelt egy hónap, majd szakított a pasijával, mondva hiányzom neki én, és én sokkal fontosabb vagyok neki, hogy velem lehessen sokat mert senki nem számít neki annyit mint én.


VAGY.. (saját álláspontom lefordítva)


Bocs, de ha van ló akkor nem kellesz, ha nincs akkor ló leszel te is mint szamár.


Szerintetek melyik az igaz ?

Amit ő mond, vagy amit én gondolok, hogy megint csak azért akar velem lenni mert éppen nincs kivel neki, vagy tényleg az van amit mond (hogy én sokkal fontosabb lennék neki) ?


Bár ennek olyan 1% esélye van.


Nem gyerek amúgy

19 éves lány, én meg 21F a pasija meg 25F volt.


2015. febr. 22. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. Csak egy balek kell neki, aki elszórakoztatja, amíg nem talál.
2015. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Enniyt anagy barátságról..

Hazugságra való gyanakvás....

Simán lehetséges de nem úgy van, Ő SZAKÍTOTT A CSÁVÓVAL????..... Ő döntött nem kényszer az nem ló szamár példa.

2015. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, a lány csak kihasznál.
2015. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megmondom én neked, hogy mi a helyzet.

Te normális voltál vele és jól elvoltatok, megismert egy másik srácot és összejött vele.

Gondolom nem volt a legjobb azzal a sráccal és ezt az ürügyet mondta neki szakítás gyanánt, hogy te hiányzol neki.

Ja és ne is álmodj arról, hogy összejössz vele, mert arra is biztos lenne egy kifogása.

Ez a lány hangulat ember, nem ítélem el, mert van több ilyen.

2015. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akik barátok, nem dobja el a másikat mint a szar, ha fontos neki. Nekem is fontos volt ő, de már nem az. Lehet tudtam volna szerelmes is lenni belé, csak valahogy sose álltam úgy hozzá, inkább mintha a kishúgom lenne.


A féltékenységből gondolom, hogy tudtam volna szeretni úgy, mikor a pasijával volt és féltékenységet éreztem.


De ezek megszűntek, többször nagyon csúnyán beszélt velem stb és annyira csalódtam benne.

2015. febr. 22. 10:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig sem akartam összejönni vele, de most már valahogy találkozni se beszélni se akarok vele.
2015. febr. 22. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!