Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hölgyeim! Történt veletek ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Történt veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés a következő! Voltatok már olyan kapcsolatban aminek Ti Nők vetettetek véget, de később megbántátok? Mi lett később?

Életkort is írjatok valamint a kapcsolat hosszát is.

köszönöm


2015. máj. 14. 23:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Volt egy pár. Soha semmit nem bántam meg. Mindig oka volt.

25/N

2015. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Egy ilyen volt es nem bantam meg. Igazabol csak haverok voltunk de mondta hogy igy meg ugy szeret adtam neki egy eselyt es elso nap megcsalt de ugy hogy kikerte a velemenyem a szerelmes levelrol amit a masik csajnak irt!!!! (Aki mellesleg a baratnom volt)

Aztan mondtam higy vagy en vagyok az egyetlen vagy semeik. Kerdezte hogy miert ne akarnek a masodik lenni? Ezzel kiverte a biztositekot es ugy kivagtam higy a laba se erte a foldet. Egy evvel kesobb kert bocsanatot es baratok maradtunk. Azota is hozza bemutatni a noit :D

18/L

2015. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Bocsi az offért, de amit a második írt az valami haláli. xD
2015. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
1-es vagyok. Nem tudom miért irtad ki a kérdést de azt hiszem megosztok veled valamit. Az idő mindent megszépít. Az ember így a jó dolgokra emlékszik vissza szakítás után így normális, hogy sajnálja hogy nem ment. De - ha nem hirtelen gondolat a szakítás - nyomós oka szokott lenni pont ezért nincs értelme megbánni. De nem szabad hirtelen dönteni. És akkor nincs mit megbánni még akkor sem ha az ember úgy érzi azért amit írtam. A jó dolgok maradnak meg ilyenkor.
2015. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
#3 koszi :D a legjobb az volt mikor a "szakitas" utan egy evvel ecsetelte milyen kocsog volt vele a baratnom es mennyivel jobban jart volna velem :D mint kiderult ot is csalta :D :D 2# voltam
2015. máj. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
#2 Könyvet kéne írnod :D Bár lehet, hogy el se tudnám olvasni a röhögéstől :D
2015. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésben csak én olvastam a "de később megbántátok" részt?
2015. máj. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Így van kedves 7-es! Kérem azok írjanak, akik MEGBÁNTÁK a szakítást és ,hogy miért!
2015. máj. 15. 00:25
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Négy évig voltunk együtt, de szakítottam. Egy hónappal később megbántam, visszamentem hozzá, de rá kellett jönnöm, hogy már semmi sem a régi, vagyis nem olyan, mint a kapcsolat fénykorában, hanem mint ahogy abbahagytuk. Így nem volt értelme folytatni, és szakítottam még egyszer. Lényegében egyszer megbántam, másodszorra nem. Inkább csak azt bánom, hogy nem működött tovább, de azt hiszem, így a jó. :)
2015. máj. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
oh, és 22/L :)
2015. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!