Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Öngyilkosságra készülök.5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkosságra készülök.5 év együttélés után elhagyott, mit tegyek? Többi lent.24 éves lány.

Figyelt kérdés

Nagyon boldog voltam, hogy végre találtam pasit, pedig nekem különösen nehéz a társkeresés mert nem vagyok átlagos lány.


Öt évig éltünk együtt, majd egy nap közölte, hogy ő megcsalt, mást akar, és elhagyott. Egyedül maradtam, barátaim nincsenek mert mindenki elítél és kigyúnyol azért amilyen vagyok, a szüleim nem értenek meg anyám folyton jobban tud mindent apám pedig utált mindig is mert fiút akart nem lányt és vannak napok amikor úgy érzem szabályosan gyűlölnek.


Az életem kilátástalan, munkám nincs, és nem is lesz egy jó darabig, párom sincs, boldogtalan vagyok, üres, és szánalmas.. Azt hiszem a világon nekem már nem sok keresni valóm van.


Tudom sok ilyen kérdés volt, de most mégis.. érdekelne, hogyan lábaljak ki ebből. Igazából segítség kéne - nem pszichiáter , az van.. - aki barát, és segít, akár beszélget velem vagy közös programok satöbbi, a négy fal között vagyok, senki rám se néz..


Ha nem öngyilkos leszek a magány fog megölni. Minden este sírva alszom el.

14 éves korom óta foglalkoztat a halálom, a tény, hogy jobb lenne a világ nélkülem. De az öngyilkosság nem gyávaság, erre saját magam jöttem rá, ugyanis még ahhoz sem vagyok elég bátor - még - hogy megtegyem.


Én nem a gondok elől menekülnék, egyszerűen nincs semmi amibe kapaszkodhatnék, egyedül vagyok, magányosan.. Nincs senkim, szó szerint se kutyám se macskám, és itt vagyok 24 évesen.. Önhibámon kívül mindenki mindig csak bántott, gúnyolt mert ciki voltam, nem voltam menő csaj.. A pasik le se xartak, és akkor jött Ő vele boldog voltam, öt éven át, ami egy 24 évesnél nagy idő, mellette lettem tinilányból nő, azt hittem talán vele élem majd le az életem. De nem így lett.


És most azon gondolkozom, megtegyem -e.

Olyan Dalida féle módszerrel, sok sok gyógyszerrel, szépen elaludni... Fájdalom mentes.


De valamiért mégis motoszkál bennem, hogy talán ha nekem is lennének barátaim mint másoknak, ha én is normális életet élhetnék mint mások akkor boldogabb lehetnék.

Talán.. Nem tudom ki vagy mi segíthet, de egyedül nem tudok megbirkózni ezzel.

Annyi mindenen mentem már keresztül, sosem leszek már boldog?.. :(



2015. máj. 17. 02:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
Ejnye, ne legyetek már ilyen buták. Mi a baj?
2016. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
65%
Ha akarsz irhatsz privatot. eleg jol ismerem az ongyilkosok lelkivilagat a fiam is igy halt meg. ha akarsz rola beszelni meghallgatlak es meg csak le se foglak beszeleni egyszeruen azert mert a dontes a tied. esetleg elmondom ( ha erdekel ) hogy mi az amit merlegelned kell mielott megteszed. Pl. azt hogy ha mar akarsz akkor biztosan meghalj es nem egy nyomorekkent esetleg agyserultkent tengesd majd az eletedet tovabb mindenki karara. szoval rad bizom a dolgot. azt is hogy irsz-e es azt is hogy megteszed-e. az elet mindenkinek a sajatja joga van eldobni es megtartani is. egyebkent biztosan kegyetlenul hangzik de en nem az ongyilkost sajnalom jobban , mert a halallal neki vegetert minden. azok szenvedik meg akik szerettek ot is ittmaradtak. de ez is az en velemenyem csak (mivel en vagyok a tulelo) es nem lebeszeles. azt teszel amit jonak latsz.
2016. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Nekem is írhatsz, szívesen megismernélek.

F/29

2016. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Szerintem neki annyi srácok, rohadtul megölte magát..
2018. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod?
2018. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!