Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Manapság valóban "divat" lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság valóban "divat" lett szakítani?

Figyelt kérdés

Mai fiatalok, fiatal párok jönnek mennek. Nagyon sok fiataltól hallottam, hogy "fiatal vagyok (30 évesek is) még előttem az élet, nem szabad leállnom egynél" vagy "kell valami új, más pasi, csaj, ezért dobom a párom" stb.

Azt vettem észre hogy olyan hogy kitartás már nincs, ha valami rossz a kapcsolatba, inkább továbblépünk, keresünk más valakit.


2015. máj. 18. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Inkább az lett a divat hogy ahelyett hogy megjavitanánk a kapcsolatunkat, eldobjuk annak reményében (és erről halálosan meg vannak győződve) hogy mindig jobb jön.


Én először mindig megjavitani akartam a kapcsolataimat, de ahol már én adtam bele apait-anyait, és láttam hogy a másik fél b**zik rá, ott már tényleg azt mondtam hogy menjen a fe*ébe...

2015. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem leszel bölcsebb ettől a sok általánosító közhelytől.
2015. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!