Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aláztak már meg titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aláztak már meg titeket ennyire szakítás során? Öngyilkosságon gondolkodok, van ennél rosszabb?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel hónapokig kavartam. Neki adtam a szüzességem. Hivatalosan nem jártunk, mert a szüleim tiltottak tőle. Részegen többször bevallotta, hogy szeret, csak fél, mert tudja, hogy úgyis a szüleimet választanám. Mindig nagyon féltékeny volt mindenkire, egyszer verekedett is majdnem miattam. Én viszont nagyon szerelmes lettem belé, pláne mert első volt. De tény, hogy a szüleim nem hagyták volna (származása miatt sem) Aztán megváltoztak a dolgok, képbe jött egy másik lány. És hirtelen vége lett. De amiket mondott nekem. Pl, hogy a másik lánnyal sokkal jobban érzi magát. Meg mennyivel szebb. Meg ilyenek. Aztán megint visszajött hozzám. Részegen fölhívott, és azt mondta szeret, de nem akar szeretni a szüleim miatt, de ha megtudja, hogy mással vagyok, beleőrül. Azt mondta, szivesen fölvállalna, imád engem, de fél, hogy belém szeret. És ezt nem akarja, mert tudja, nincs jövője. És, hogy akárhogy alakul, ha valami nem is hagyja, hogy velem legyen, szeret. És mikor ezt mondta, hallottam, hogy ver a szíve. Aztán ezt életében először józanul is bevallotta. Aztán az a lány újra előkerült. És a fiú pik-pak lemondott rólam. Azt is letagadta, hogy szerelmet vallott. Azt mondta, az a lány megfogta őt. Meg, hogy ne írjak neki többet. Le is tiltott. Úgy állítja be a dolgot, mintha én lennék a hibás. Megalázott nagyon. Én meg teljesen kivagyok. Volt ennél rosszabb szakításotok?

19L


2015. máj. 19. 18:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
az ukránok a nőket tárgynak tekintik. amúgy meg bőven van rosszabb ettől...
2015. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Igen volt, és nekem is szüzességemet vette el, majd hogy továbbállt "szebb" lányokhoz, nem részletezném de mélységese megalázó volt.

Azóta már rájöttem, hogy ő volt a barom, hogy eldobott magától, azóta nem volt egy normális párkapcsolata sem. Sajnos vannak ilyen emberek, akik a rossz gyerekkoruk vagy máspszichés bajok miatt egyszerűen képtelen kötődni másokhoz, és akkor is csak a saját egójukat akarják növelni. Egy ilyen kapcsolat tele lehet jó pillanatokkal, de rengeteg benne a bizonytalansg, mert valójában ők nincsenek tisztában magukkal. A te példád is mutatja hogy szeret de magát jobban annál, hogy monjuk el kelljen viselnie a szüleidtől egy becsmérlést, vagy hogy te szakíts vele, mert az nem férne bele a saját maga által alkotott képébe. Szóval ez csak egy indok, ami azt jelenti hogy ő itt az úr, a tökéletes, de közben gyenge, mert nem tud harcolni érted, azért akit szeret, csak bánt mert neki így a könnyebb. Most nagyon nehéz neked, de hidd el idővel jobb lesz, írj pm-et ha úgy érzed segít!

2015. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

10 Ne fárassz ezzel a más arcát mutatta kamuval!

Pontosan az ilyen (szó szerint) büdös gyökerekre buktok.

Megkaptad, örülj!

Ha egy rendes srác szóba állna veled, figyelmeztesd, hogy már megdugott egy c, úgyhogy elfog tőled kapni valamit!

2015. máj. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Az ugye nem számít amikor a nők állnak tovább egy gazdagabb paihoz? "Az természetes."
2015. máj. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!