Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Dobtam facebookon azota miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobtam facebookon azota miért nem keres?

Figyelt kérdés
A barátommal szakitottam fb-on mert hétvégente találkoztunk csak és nem birtam várni olyan sokáig(mivel idegbeteg voltam annyira fájt) na meg féltem hogy elsirom elötte magam. (elötte már szakitani akartam vele mivel egyáltalán nem figyelt rám, csak akkor taliztunk ha ö rám ért, mindig az volt amit ö akar vagy veszekedés) tudom hogy undorito hogy nem voltam képes a szemébe mondani utálom is magam érte de egyszerüen nem volt bátorságom hozzá. Azota nem keresett. Én buta reménykedtem hogy mint a filmekben felbukkan hogy megbeszéljük vagy legalább magyarázatot vár vagy bármi, de ugylátszik nem érdeklem. Ennyire számitottam neki? 19l
2015. máj. 22. 20:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Dobtad nem, akkor mit vársz csillagvirág?
2015. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha csak hétvégén ért rád és úgy érezted, hogy nem is figyel rád, akkor valószínűleg igen, ennyire számítottál neki. Lesz jobb.
2015. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

De azért szakitottam vele mert természetesnek vette hogy vele vagyok és hogy ugysem merném elhagyni.

Legbelül érzem hogy jobb hogy nem keres mivel lehet megbocsájtanék neki de hiányzik :( és legalább igy tudnám hogy legalább számitottam neki az elején vagy valami.

2015. máj. 22. 20:23
 4/24 opened paradise ***** válasza:
86%

"Ennyire számitottam neki?"

Ezt te még meg mered kérdezni?

2015. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Szakítottál vele, nem? Akkor miért keresne?

Vagy az tetszene, ha térden csúszva könyörögne neked?


Az élet nem egy lányregény, hogy a fiú majd 100 szál vörösrózsával és gyémánt gyűrűvel fogja magát visszakönyörögni hozzád.


Amúgy meg az elsírom magam előtte dolog még kevésbé ciki, mint Facebook-on vagy SMS-ben szakítani.

2015. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Tehát folyamatosan hisztiztél és őrjöngtél amiatt, hogy csak hétvégén találkoztok, nyilván beleunt már ő is és szándékosan próbált kerülni ezek miatt.

Majd kidobod facebook-on, és még neked áll feljebb, hogy miért nem pitizik? :O


Jobb lenne, ha felnőnél előbb.

2015. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mégis elég ciki mert mikor elsirtam magam kinevetett. Ezért nem mertem ezek után a szemébe mondani..
2015. máj. 22. 20:33
 8/24 A kérdező kommentje:

De szeretem hogy akik ide jönnek a számba adják a szavakat. Nagyon jo iro lennél de mégis ki a jo isten f- sza mondta neked hogy hisztiztem meg örjöngtem? Épp ellenkezőleg! Probáltam normálisan beszélni és elpityeredtem.

Ha neked ez örjöngés meg hiszti tudom sajnálni a barátnödet(márha van) mert marha sok empátia szorult beléd...

2015. máj. 22. 20:37
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Javaslat az oldal készítőinek!


Csináljatok egy "Óvodás kapcsolatok" nevű topicot is az ilyeneknek is, mint a kérdező! Ez, és sok más hasonló kérdés oda való!


Virágom! Te 19 évesen az idiótábbnál idiótább kérdéseidet ne a "Felnőtt kapcsolatok" topicba rakd, mert nemhogy kor szerint, de még agyilag sem vagy érett, pláne nem felnőtt...

2015. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Oh lehet hogy én ovodás kérdéseket teszek ide fel de te sem vagy semmi...tudod nekem ha egy kérdés "nem tetszik" tovább lépek és nem beirok egy kompromitálo választ hogy kérdezö leálljon velem veszekedni. Ebböl látszik hogy 0 életed van mert ide jössz pampogni az helyett hogy válaszolnál a kérdésre (vagy mint mondtam) kilépnél.
2015. máj. 22. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!