Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakítás így megváltoztatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás így megváltoztatta a lányt kívül-belül?

Figyelt kérdés

Van egy haverom. Volt egy lány akivel kavart, nevezzük K-nak, de ha úgy vesszük, csak kihasználta, hitegette, elvette a szüzességét, de kapcsolatot soha nem akart vele, végül egy másik lányért dobta.


K ezek után eltűnt a társaságból, majd kb. 2-3 hónap után visszatért. De nem akárhogy. Teljesen megváltozott, a duci csaj fogyott kb. 10 kilót, jó alakja lett, még az arca is megszépült, és a ruhái is ilyen kis rucik..na értitek. De belsőre is változott, rideg, távolságtartó, büszke nő lett. Azelőtt haverom előtt akár le is térdelt, sírva könyörgött neki.

Most meg rá sem néz, múltkor haverom odaszólt neki, K pedig beoltotta, hogy neki még a nevét se merje kimondani.


Olyan, mint a filmekben tényleg. Haverom porig alázta, most meg neki is tátva a szája.


Létezik, hogy 3 hónap alatt egy Nő teljesen megváltozzon?


2015. máj. 23. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, sok ilyen csajt ismerek
2015. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nehezen tudom elképzelni. Ha igaz, számomra inkább az a kérdés, boldogabb lett-e így a lány. Ez nagyon érdekelne.
2015. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

2-3 hónap alatt nem.Csak színészkedik és valaki olyantól leshette el a kezdeti lépést, akire ő irigy. Főleg az az ember(nő) aki egyetlen fazon előtt képes letérdelni és sírva könyörögni. Mert az ilyen nőnek nincs, és nem is volt sosem tartása. Akit ő imitál most ebben a szerepjátékában, az sosem térdelt volna le egyetlen férfi előtt sem sírva, pláne akkor nem, ha az illető ilyen aljasul vele.

Szóval valakit utánoz ez a leányzó, de ő nem változott meg. ilyen változás sosem 2-3 hónap alatt alakul ki. Hanem vagy valakinek a saját egyénisége, és született dolog, vagy évek alatt, de 2-3 hónap alatt nem.

2015. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért olyan hihetetlen ez?

Volt rajta kis felesleg, az 3 hónap alatt simán lement, gondolom kb. 10 kiló ennyi idő alatt nem lehetetlen. Smink, új ruhák..


Nem tudom, boldog-e. De magabiztosabb, az biztos.

2015. máj. 23. 10:35
 5/9 A kérdező kommentje:

De, volt tartása. Haveromon kívül más fiú hozzá sem érhetett, soha. Ő volt neki az első. Azelőtt senki olyan nem volt, aki így megalázta. Tudom mert ismerem régóta.


Lehet, hogy csak színjáték, de akkor jól adja elő nagyon...

2015. máj. 23. 10:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem játssza jól a szerepét. egy életen keresztül nem tudja. Maximum 1-2 év, és kibújik a valós énje a kapcsolatban. Többek között ezért is mennek tönkre a kapcsolatok olyan gyorsan, mert az emberek nem önmagukat adják, csak szerepet játszanak a kezdeti időbe, viszont a szerepüket nem tudják megtartani.Amiért pedig: mert csak szerep, tőlük idegen az általuk megformázott karakter.
2015. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 6-os választ még kiegészítem:


A házasságok szinte mindegyike többek között ezért megy tönkre. A színészkedések miatt, más utánzása miatt. Nem önmagukat adják az emberek. Mikor meg az ilyen színészek, már nem bírják tartani az általuk felvett pózt, szerepet, előbújik a valódi arcuk, és akkor a társuk csak csodálkozik, és általában az emberek ezt szokták ilyenkor mondani: Kihez mentem én férjhez/kit vettem el? hiszen ez egy idegen tőlem idegen ember.És idegen is, a valódi lényük annak akinek szerepet játszottak. No ilyenkor menekülnek hanyatt homlok az emberek a másik embertől. A szerepjátékos meg kapaszkodik, és próbálja tartani, magához láncolni azt az embert, akit tulkép ő becsapott. Aztán elérkezik a válás, akkor meg megy a cirkusz.

2015. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha most vesztette el a szüzességét gondolom húsz év körüli a lány. Simán lehetséges, akkor, hogy egy ekkora pofontól 2-3 hónap alatt személyiségben is megváltozzon. És már az egyik jele ennek a változásnak, hogy ennyi idő alatt külsőleg is ilyen sokat változott. Ha 25 felettiről van szó, akkor már necces, akkor lehet csak színészkedik, de alatta még változik az ember személyisége. Én szakítottam már azért sráccal, mert mikor megismerkedtünk 18 évesen voltam valamilyen és 2 év múlva már nem. Az alapszemélyiségem ugyanolyan maradt, de a stílus és a többi gyökeresen változott.
2015. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen fiatalon ez nem kérdés, hogy megtörténhetett.

A külső változást látod magadtól is, 2-3 hónap alatt simán lehet fogyni 10 kg-t, ha az ember odafigyel magára, és a nők nagy része egy ilyen megalázás után el is megy vásárolgatni új holmikat,sminket, fodrász stb. De gondolj csak bele mi történt! A haverod porig alázta alányt, azzal hogy elvette a szüzessgétét és csak kiasználta. Még jó hogy vissza akarja kapni a nőiességét, csinosabb, nőcisebb kinézettel is, ez nyilvánvaló! Haverod meg nézhet hogy eddig hogy nem vette észre hogy milyen nőt veszített el...

Belsőleg pedig szintén meg tud változtati egy szakítás, de 2-3 hónap után- ha nagyon a fájt a lánynak felírható ez a sértettség és büszkeség számlájára, valószínűbbnek tartom, hogy csak a haveroddal viselkedik így,másokkal pedig ugyanolyan kedves, mint régebben volt, csak neki akar visszavágni. De ha túl lesz a barátodon, akkor valószínűleg vissza fog venni, de ilyenkor a büszkeség is ott van... Az is lehet hogy még mindig tetszik neki a barátod, bármennyire is tapló volt vele, ha csak kihasználta és elvette a szüzességét(ami nagy dolog egy nőnek!!!), akkor ideje lenne tőle bocsánatot kérnie a nőtől, mert ez az érett viselkedés, főleg ha zavarja akkr valószínűleg neki is piszkálj az egóját ez!

2015. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!