Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakítottatok (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottatok (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Azoknak az emberek történetére vagyok kíváncsi, akiknek a kapcsolatuk óriási szerelemmel nyitott, és sokáig nagyon jól is működött, sose gondolta volna, hogy szakítás lesz a vége, de mégis megtörtént, mennyi idő után mentetek szét, és mi vezetett a szakításhoz (kort is írjatok)?

2015. máj. 23. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
4 év után szakítottunk. 2 évig hatalmas volt a szerelem, bár sok vita volt mindig. 2 év után volt egy nayg veszekekedés, amiből szakítás lett. 1 hónapig nem is beszéltünk. Közben elkezdtem randizgatni mással. Azután visszakönyörögte magát, rávett, hogy adjak még egy esélyt. Visszamentem hozzá, de akkor már nem úgy működött. Még utána majdnem 2 évig együtt voltunk, de nem is sokat találkoztunk ezidő alatt, én egyetemre jártam, mellette dolgoztam, ő is késő estid dolgozott, szóval inkább már csak szexkapcsolat volt a végén, meg effektív fáradtak voltunk még szakítani is. Aztán már szexelni se nakartam vagy 2 hónapig... Közben sokat gondoltam arra a srácra, akivel randizgattam akkor mikor külön voltunk. Elkezdtünk dumálni neten. Elegem lett a pasiból. Végül nagyon egyszerűen, 1 perc alatt szakítottam vele, nagyon nagy megkönnyebbülés volt. 23 voltam.
2015. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elfogyott a lendület, és egyikünk sem vette észre időben, hogy egy kapcsolatot folyamatosan ápolni kell, mert magától kifullad egy idő után. Ezt a hibát nem fogom újra elkövetni, senki nem hibázott nagyot, de sok apróságba mindketten, amit egy kis odafigyeléssel meg lehetett volna előzni.


5 év után lett vége.


35F

2015. máj. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bő egy év után bekavart a volt barátnője

meg a távolság is nagyobb lett köztünk és bár majdnem minden nap beszéltünk facebookon, telefonon, az már akkor se ugyan olyan

egy ideig még barátok maradtunk, de már jó ideje egyáltalán nem beszélünk (miatta, nekem jobb lett volna a barátság is mint ez, de ő egyszer csak minden előzmény és magyarázat nélkül eltűnt)

ez már egy éve volt és bár néha még hiányzik kicsit, de egyre ritkábban jut eszembe és már rég túl vagyok rajta

lehettünk volna barátok, fél évig nem is volt vele baj, nem értem miért vetett neki véget és igazából már csak az hiányzik néha, hogy beszélhessünk

2015. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mumusan ***** válasza:

Első nagy szerelem 2,5 évig zajlott. Nagyon domináns személyiségek voltunk ez okozta aztán a vesztünket.

A második nagy lángolás is 2,5 évig tartott. Lassan barátsággá szelidült. Nagyon jól éreztük magunkat végig. Nem voltak veszekedések. Csak elmúlt.

2015. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!