Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nő a szakítás után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő a szakítás után miért depressziós, amikor ő szakított velem?

Figyelt kérdés

2 év után dobott engem a barátnőm, erre azt hallom vissza, hogy depressziós, meg sírógörcsei vannak, stb.

Nálam kéne, hogy jelentkezzenek ezek a tünetek.



2014. márc. 1. 03:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert a pali aki miatt szakított veled azt mondta neki,hogy csak kúrni akar vele,nem akar kapcsolatot.
2014. márc. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert biztos, hogy rosszul érezte magát veled a kapcsolatban. De ugy döntött, két rossz közül a kisebbiket, az egyedüllétet fogja választani. Vagy alapbol mélyen depressziós volt, es nem akart magával rantani, ezért inkább szakított. Vagy rádöbbent arra, hogy rossz egyedül, de annyira mégsem, hogy felhivjon téged, hogy folytassatok.
2014. márc. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki miatt hagyott el, akkor valószínűleg az visszaléphetett, így koppant a lány. Ha nem más miatt hagyott el, akkor az a baja, hogy nem találja az utódodat. Én nem rágnám magam rajta, elhagyott, keressél mást.
2014. márc. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon rosszul voltam, miután szakítottam a barátommal. De mondjuk nálunk már ő is érezte, h nem jó a kapcsolat. De én viseltem utána rosszabbult, mert hiányzott, meg benne volt a megszokás is.

A szakítás általában fáj, bárki mondja ki.

2014. márc. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Még jó hogy két év után rosszul esett a szakítás.. attól, hogy valami nem működött, a két év alatt ugyanúgy szeretett. Önmagát hibáztatja..
2014. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megszokás, egyem a szívét, mindjárt megsajnálom.

Ha így döntött akkor próbáld meg minél hamarabb elfelejteni és még az ilyen "érthetetlen" dolgokat se próbáld megfejteni.

Nyugodtam hülyének lehet nézni (mert az is vagyok) de sztem 90%-ban az van h a nők mondják ezeket az ostoba dolgokat ami védi valamelyest a csajt, h magát hibáztatja meg ilyenek (XD vicc), a fiú vélemény meg a másik. Az h mi az igazság/valóság az meg megint egy más dolog, de ami a biztos h próbálj meg tovább lépni azt ő meg csinál amit akar.

2014. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férfiak úgy tovább tudnak lépni egy lányon, mint ha csak egy lábtörlő lenne. A barátom egy hónap után már mással járt, nekem meg több mint fél év kellett, h tovább lépjek, pedig én szakítottam.

Nekik nagy átlagban totál mindegy, mennyi évet töltöttek együtt egy csajjal, javarészt elég érzéketlenek szakításkor. Tisztelet persze a kivételnek.

És igen, a megszokás, bármely önzően is hangzik, igenis benne van a dolgokban.

2014. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!