Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy elhagyott, megalázott nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elhagyott, megalázott nő ilyen bosszúra képes? Csak szerintem nem normális ez?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi, aki kavart az unoka bátyámmal. Az unoka bátyám hülyítgette csak, elvette a szüzességét, be etette, elhitette vele, hogy többet érez, a lány naivan bedőlt neki.


Majd a bátyám elhagyta egy másik lány miatt, aki idősebb, csinosabb volt a másik lánynál.

Bátyuskám porig alázta a lányt, megmondta neki cakk-pakk hogy nem elég jó nő hozzá.


Eltelt pár hónap. A lány akit a bátyám megalázott 'visszatért'.

De nem akárhogy, külsőre rengeteget változott, és belsőre is.


Na már most a csajszi elcsalta a bátyámat valahová, és hát teljesen összezavarta.

Nem tudom mi történhetett. De valami olyasmi.. Szerintem le feküdtek. A bátyám megcsalta a barátnőjét! Pedig amúgy nagyon szereti.


De most megvan zavarodva. A lány hülyítgeti, ugyanazt csinálja a bátyámmal, mint anno a bátyám vele. Hol kedves, hol rideg. A bátyám meg kezdi elveszteni a fejét. És a barátnője sem úgy érdekli már. Pedig imádta azt a lányt.


Szerintetek normális, amit a csaj csinál? Mi értelme annak, hogy tönkretesz egy kapcsolatot?

Miért játszadozik?

Bátyám el hagyná akár a barátnőjét is.. De a lány nem akarja! Ezt élvezi, hogy ő a 3., és hogy játszadozhat.


Hogy bírjam bátyámat jobb belátásra?

Hogy ne hagyja magát ?

Mert ez nem normális szenved mindenki.


2015. máj. 26. 11:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A bátyád azt kapja, amit megérdemel.

Csak a szerencsétlen barátnőjét sajnálom. Remélem ez a pöc$ majd 2 szék közül a pad alá gurul.

2015. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 omba ***** válasza:
98%

Tök jó fej csaj. Hülyét csinál egy suttyóból!

"tönkretesz egy kapcsolatot" - az ilyennek minek is?


nem mindenki szenved, a korábban megalázott lány biztosan nem, meg hát a z itt kommentelők nagy része se. :D

2015. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
A srác egy féreg és ezt úgy mondom hogy én férfi vagyok! Az ilyen hulladékok miatt bélyegzik meg a renden pasikat is a lányok.
2015. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
Minden tiszteletem a csajé :D Remélem kiélvezi a bosszúját, ez jár neki, az unokabátyád megérdemli amit kap!
2015. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem mire jó ez..
2015. máj. 26. 17:19
 16/25 omba ***** válasza:
100%

Ritka alkalom, hogy ilyen szép egyetértés a kommentelők közt... mégsem olyan aljas a világ?

:D

2015. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez számodra is egyértelmű lehetne. Teljesen jogos és normális a viselkedése. Remélem a lány okoz még neki fájdalmakat.
2015. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ezt a játékot ketten játszák! Úgy beszélsz az unokabátyádról, mintha egy tehetetlen kisgyerek volna.

Én csak tökön rúgtam az illetőt, aki szerelmet hazudott, elvette a szüzességem, majd mocsok módon ejtett.

Ha akkor ennyi eszem lett volna mint ennek a csajnak...

Ügyes lány!

Bosszú, nem több. És kiba...ott jó érzés!

2015. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az ilyen tetvadékok miatt, mi
2015. máj. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

...mint amilyen az unokabátyád is, nos az ilyenek miatt lesznek a naiv, ártatlan szűz lányokból bosszúálló amazonok.


Annyira megérdemli a bátyuskád!! :-)))

2015. máj. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!