Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy elhagyott, megalázott nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elhagyott, megalázott nő ilyen bosszúra képes? Csak szerintem nem normális ez?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi, aki kavart az unoka bátyámmal. Az unoka bátyám hülyítgette csak, elvette a szüzességét, be etette, elhitette vele, hogy többet érez, a lány naivan bedőlt neki.


Majd a bátyám elhagyta egy másik lány miatt, aki idősebb, csinosabb volt a másik lánynál.

Bátyuskám porig alázta a lányt, megmondta neki cakk-pakk hogy nem elég jó nő hozzá.


Eltelt pár hónap. A lány akit a bátyám megalázott 'visszatért'.

De nem akárhogy, külsőre rengeteget változott, és belsőre is.


Na már most a csajszi elcsalta a bátyámat valahová, és hát teljesen összezavarta.

Nem tudom mi történhetett. De valami olyasmi.. Szerintem le feküdtek. A bátyám megcsalta a barátnőjét! Pedig amúgy nagyon szereti.


De most megvan zavarodva. A lány hülyítgeti, ugyanazt csinálja a bátyámmal, mint anno a bátyám vele. Hol kedves, hol rideg. A bátyám meg kezdi elveszteni a fejét. És a barátnője sem úgy érdekli már. Pedig imádta azt a lányt.


Szerintetek normális, amit a csaj csinál? Mi értelme annak, hogy tönkretesz egy kapcsolatot?

Miért játszadozik?

Bátyám el hagyná akár a barátnőjét is.. De a lány nem akarja! Ezt élvezi, hogy ő a 3., és hogy játszadozhat.


Hogy bírjam bátyámat jobb belátásra?

Hogy ne hagyja magát ?

Mert ez nem normális szenved mindenki.


2015. máj. 26. 11:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mire jó?


Hát most kapott egy kis ízelítőt a kedves rokonod abból, milyen az, amikor ő a hülyített fél.

2015. máj. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
82%
Engem személyszerint az első nagyszerelmem csalt meg ,én ügyessen visszaszereztem őt dobta a csajt ,azután bosszut álltam rajta Így ahogyan a kiscsaj teszi ügyes basszon is ki az ilyen mocskokkal
2015. máj. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a nő helyében még lehet elérném azt, hogy szakítson a párjával, és aztán dobnám én is :D


tudod a mondást :

"Az emberek tetteit nem szabad viszonzatlanul hagyni. Erre való a bosszú, és a hála"

2015. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Jól teszi a fagyi visszanyal..bár én még bosszúért sem ba.szakodnék ennyit
2015. okt. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Különben mikor én is szűz voltam és összejöttem az első pasimmal akkor lehet velem is ezt tette volna amit a csajjal. De én a kiközösített évek után nem voltam naív és megúsztam. A következő rendes volt meg segített de kiborítottuk egymást. De még mindig jobb mintha bepaliztak volna . Na hát ha olyan tapasztalatom is lesz még a saját nememre is áttérek vagy a bulizós szingli életre...
2015. okt. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!