Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert akar velem szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar velem szexelni?

Figyelt kérdés

Az exemmel ujra tartjuk a kapcsolatot, de megmondta hogy neki most nem kell kapcsolat , de akar velem talalkozni , hivott magahoz .Szoval szerintem ebbol csak szex lenne , mivel szakitas utan is volt egy ilyen..

De miert pont velem akarja? Csak 2x voltam eddig vele egyutt ugy, es mivel kezdo voltam/vagyok ilyen teren , nem voltam valami jo az agyban ..legalabbis en ugy gondolom.

Szerintem talalna mast is akivel szexelhetne , miert pont engem akar?



2015. máj. 30. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom te is több diplomás vagy.
2015. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem téged akar, csak téged lehet a leggyorsabban, és rád nem kell egy fityinget sem költenie.Míg egy új nőre hajtani kell és még egyebek.


Gyakorlatias fazon az exed:D Meg spórólós mint látjuk:D

2015. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RRR ***** válasza:
mert egy potya szex sose rossz
2015. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert lusta lefutni az egy új kapcsolatnál óhatatlanul felmerülő kötelező köröket. Veled lényegesen könnyebb dolga lenne.
2015. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!