Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nemrég vagyok túl egy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég vagyok túl egy szakításon és nagyon fáj. Van valakinek működő módszere a továbblépésre érzelmileg? Szépen váltunk el, épp ezért nagyon nehezen tudom feldolgozni.

Figyelt kérdés
Egy évig voltunk együtt és minden kifejezetten jól működött, leszámítva azt, hogy soha nem bízott meg bennem, holott nem adtam rá okot. Hogyan léphetnék tovább a lehető leggyorsabban? 20/F

2015. jún. 5. 14:42
 1/3 anonim válasza:
49%

Elegge nehez tullepni de muszaly en ugy csinaltam hogy mindig arra gondoltam hogy mi az ami miat nem mukodik es arra mikor megsertet a szavaival igy csi

naltam en ha nem sertet meg akkor gondolj arra hogy neki nem kellesz es akkor nincs mas valasztasod

2015. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közhely, de idővel jobb lesz. Nekem is 1 hónapja lett vége a kapcsolatomnak az első két hét borzalmas volt azt hittem sose leszek túl rajta, és lám most már nem is gondolok rá annyit. Főleg nem úgy, hogy 'jajj de szeretem' stb. Mindenkinél van jobb ezt idővel belátja az ember ;) 20/L
2015. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat! :) Már úgy érzem, hogy kezdek kilábalni belőle. :D Persze lehet, hogy ez is csak egy hullám és nemsoká újra jön a völgy, de majd még kiderül... :)
2015. jún. 6. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!