Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma szakított a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakított a barátnőm, hogy vészeljem át?

Figyelt kérdés
Teljesen belebolondultam a csajba, és nagyon sok hülyeség történt ez miatt velem, a haverokat elzavartam magam mellől hogy ő legyen az első, így nem tudok most mit tenni, itthon ülök egyedül és megöl a bánat,mi a teendő ilyenkor? :/
2015. jún. 5. 19:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek a kondizás sokat segítene?
2015. jún. 5. 19:03
 2/16 Zöldövezet ***** válasza:
75%
Először is sose tegyél egy nőt a barátok elé, másodszor erre nincs gyógyszer.. Probálj meg élni , és ha megfogadod a tanácsomat NE FUSS BELE UJ KAPCSOLATBA MOST! Mert sokan ezt teszik, és csak roszabb , mikor mással kelsz fel mégis az exedre gondolsz neked is fáj , meg a leendő új párodnak is. Keress egy kellemes időtöltést, a kondizás is jó ideig oráig de hosszú távon nem fog lekötni. Ismerkedj uj emberekkel, és járj el otthonról sokat, kerüld azokat a helyeket ahol az exeddel voltatok mert csak rá fogsz gondolni.. Én a környékről is elköltöztem . Tudhatnánk mi volt a szakitás oka?
2015. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Megvertem...
2015. jún. 5. 19:12
 4/16 Zöldövezet ***** válasza:
67%
Legalább megérdemelte?
2015. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az ideje, hogy elkezdj masszívan piálni.
2015. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
3: Haha. És mennyire? :D
2015. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Áthívott este,és bemegyek és ő nem látott, és látom valakivel chatel,megszólítom,hogy Szia, és pánikrohamot kapott,gyors lezárta a telefonját,összevissza beszélt,mondom kivel chataltél,elkezdi nem fontos...

Mondom mutasd meg,nem mutatta meg, és szájba vágtam, és kiderült,hogy a munkatársával beszélt..(csávó) azt,hogy miről nem tudom,mert kitörölte

2015. jún. 5. 19:20
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

hát akkor kettőtök közül talán nem neked kéne itt rinyálnod...

Szégyelld magad a sárga földig, és örülj neki, ha nem jelent fel érte.

2015. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Zöldövezet ***** válasza:
79%
Kitudja, lehet azt beszélték mikor megy át... Ha kitörölgetni idegből, az nem sok jót jelent. Hagyd a fenébe. Irogasson csak . Azt csodálkozik ha kap egy maflást.
2015. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Mit akarsz te átvészelni? Remélem hosszú ideig gyötörni fog, mert megérdemled. Hogy tudtad megütni? Undorító vagy. 20/L
2015. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!