Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok azért, hogy lássátok visszajön e?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt. Odaadó rajongással és szerelemmel szeretem a páromat a mai napig, azért is fáj, amit velem művel. Érzékeny jellem és a megbeszélés híve vagyok annak, hogy minden probléma megoldható ha két ember szereti egymást. Sajnos odáig jutottam, hogy hiába világítok rá minden egyes gondra, már nem akar válaszolni, nemtörődő és ellenszenves lett velem szemben, aminek hatására csak "érzelmi nyomorék" lettem. Minden veszekedés után hiteget hogy szeret, de így hogy higyjem el, ha én már egy cseppet sem számítok?


Olyan mintha egy falat húzott volna maga köré. Már lassan ha telón beszélünk is csak egy-két szavakkal közli, miért nem tud írni (dolgozik, aludt). Már alig érem el, de mindig kimagyarázza. Keresem, nem veszi fel. Először akarok határozott lenni, hogy végre észrevegye magát.


Úgy gondolom, ha szakítok vele és ha visszajön, akkor még van rá esély. Szerintetek?



2015. jún. 7. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ne szakíts vele, hogy lásd, hogy visszajön-e. Csak közöld vele, hogy nem vagy vele boldog, és ha ez így megy tovább akkor vége. Ha ezután sem változik, akkor szakíts.
2015. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meglépném a helyedben, így viszonylag hamar kiderül ki hol áll, és mit jelent neki a másik fél.
2015. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd meg! De én azt tippelem, hogy szakítás után olyan felszabadult leszel, hogy már nem is fogod visszavárni. Átéltem hasonlót.
2015. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számolja azzal hogy nagy esélye van hogy csak megkönnyíted a dolgát,és még örül is hogy te mondod ki a végét.
2015. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 Annak csak örülnie kell, hiszen nem pocsékol több időt erre az emberre:)
2015. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!