Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

4,5 hónapja vagyok együtt a párommal és felhozta annak a lehetőségét, hogy vegyünk be 3. személyt (aki azonos nemű ő vele). Én természetesen nem is gondoltam ilyenre, mert csak őt szeretem, de ez hogy ő szóba hozta azt jelenti, hogy csak engem már nem szeret igazán ? nem tudom kielégíteni ?

Ha egy többéves kapcsolatban merül fel ilyen az más, ilyen friss kapcsolatban szerintem még nagyon korai...


Ott vagyok jelenleg, hogy kidobom a francba..


f


2015. jún. 4. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem feltétlenül jelent rosszat egy ilyen igény, habár én sosem mennék bele, mert nekem nem fér bele a párkapcsolatba, de ez más kérdés. Viszont egy véleményen vagyok veled, nagyon korai ilyen témát felhozni egy párkapcsolatban. Ha évek óta együtt vagytok és ideje feldobni valamivel a szexet, megvan a maximális bizalom, akkor belefér. De 4 hónap után elég durva ilyen vágyakkal előállni.
2015. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4 hónap után szerintem is korai ez még... Megbeszélni lehet az ilyesmit, hogy egyszer majd beleférne-e, de csak elmélet szinten, hiszen 4 hónap alatt nem jellemző, hogy külső eszközöket kellene bevetni az ellaposodott szexuális élet fellendítésére... nekem gyanús ez...
2015. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy te nem szeretnéd. Ha pedig erősködik, akkor dobd ki.


Szerintem baromság a 3 fős szex. Valaki mindig hoppon marad. Ennél csak az orgia nagyobb hülyeség.

2015. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy én csak vele élvezem és csak vele tudom elképzelni is... és így hogy szeretem, abszolút nem izgatna a másik lány... ő mégis mindig felhozza
2015. jún. 4. 18:30
 5/10 anonim ***** válasza:
A trojka csak akkor jó, ha senki nincs együtt senkivel. Én kib*sznám, mint macskát sz*rni, de a te dógod.
2015. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na ez viszont már a bunkó kategória. Az egy dolog, hogy az ember felveti a vágyait, de ha a másik erre nem vevő, akkor azt el kell szépen fogadni, és nem szabad erőltetni. Én egyszer leülnék vele beszélgetni erről, ha nem fogja fel a dolgot, akkor szakítás. Nem jó, ha ennyire más igényeitek vannak, és ő nincs tekintettel rád.
2015. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak ki akarja próbálni lánnyal is, a szexuális vágyaknak nem lehet nemet mondani, ez nem azt jelenti hogy nem szeret téged -.- ráadásul melyik férfi nem akarna 2 csajjal szeretkezni?
2015. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp szakítanék.

Ha ezt akarná, az azt jelentené, hogy csak én nem elégítem ki.


L20

2015. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bassszus én srác vagyok de én is mondtam anno ilyet a csajomnak...de igazából ő hozta fel h miket próbálnék ki.... Lehet ő is erre gondolt és később már azért nem vett komolyan... pedig nagyon szerettem(szeretem) csak lehet ő is úgy gondolokodik mint TE :@ lehet a te esetedben is így van h szeret de ez csak úgy feljött...vagy lehet neked van igazad ezt nektek kell megdumálni!
2015. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Parkapcsolat=2személy nekem sem fernw bele egy harmadik szemely nem latom azertelmet az ilyen kapcsolatoknak ahol jonnek mennek az emberek mint a boltban.En a helyedben megegyszer megbeszelnem vele,de ha tovabbra is emlehetne en kihajintanam ,ha nem.vagy eleg jo neki akor mejd leszel masnak jo.
2015. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!