Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 hónapja szakított velem. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakított velem. De akkor miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

több évig voltunk együtt. Letiltott facebookon amint szakított, mert szerinte nem ment a kapcsolatunk. Viszont a képeket nem veszi le. Rákerestem egy adatlaprol és láttam. Engem kicsit zavar, mert ő hiába tiltott le engem, attol adatlapomon ott vannak a képek amiken megjelölt....

Miért nem vette le?:/



2015. jún. 22. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lány?
2015. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő 24 éves fiu.
2015. jún. 22. 18:45
 3/15 anonim ***** válasza:

a képeket azért nem vette le, mert más nők szemében vonzó az a hapsi, akik nők társaságában mutakoznak Szóval ne táplálj reményeket, csajozik ezerrel.

Téged meg azért tiltott le, hogy ne basstasd.

2015. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Értelmezd eloszor amit irtam.

remenyt nem taplalok, undorodom tole, amit tett.

Az a bajom hogy HIABA TILTOTT,ATTOL az adatlapomon ott vannak a kepek amiken megjelolt, es mindenki latja., AMI ENGEM ZAVAAAR.

2015. jún. 22. 19:02
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
én meg mondtam, hogy kmiért vannak ott a képek, az, hoyg téged zavar, az a te problémád, nem tudsz vele mit kezdeni. legközelebb jobban figyelsz, amikor pasit választasz.
2015. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

És egy közösképünk volt, amit anno veszekedésnél törölt.

Utána felrakta a szemem, amit főztem neki "vacsora a szerelemmtől" a cicámat,..amiken megjelölt, és hasonlók. Ez nem hiszem hogy nagy vonzalmat keltenek masoknal:"D

2015. jún. 22. 19:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen eléggé benéztem, első volt.. 6 évig.
2015. jún. 22. 19:06
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

nekem nyolc, gondolom arra akarsz kilyukadni, hogy ez rólad szól, pedig nem.

Mondtam, a nők számára vonzó, ha látják, olyan pasiról van szó, akinek volt már dolga nővel. ha akarod elhiszed, ha akarod nem.

gondolom ugyis bedumálod magadnak, hogy rólad szól a dolog.

2015. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem érdekel hogy rólam szól e. Az érdekelt hogy valaki miért ekkor gerinctelen hogy nem törli.. és én ez miatt csinálhatok egy új adatlapot.
2015. jún. 22. 19:10
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem le tudod venni a jelölést mindenről, illetve az adatlapodról kényed kedved szerint törölgethetsz mindent, akárhol\akárki jelölt meg - aztán lehet, hogy tévedek, régóta nem használok fb t.

A többire nem tudok mit mondani, ismernki kéne a srácot hozzá.

2015. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!