Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez rosszul esett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rosszul esett a volt barátomnak? Vagy mit gondol?

Figyelt kérdés

Épp várakoztam valahol, amikor meglátott és odajött hozzám. Én teljesen közömbös voltam vele, nem is öleltem meg, meg semmi. Persze ő próbálkozott, meg mindig a mellem felé tévedt a keze, és amikor kérdőre vontam, hogy ez mi volt, még ő nézett rám sértetten, mintha neki szabad lenne fogdosnia engem.


Nem igazán beszélgettünk, nekem nem volt mit mondanom, meg haragudtam is rá egy kicsit, habár már túltettem magam rajta, azt hiszem. Elég bunkón viselkedett, sokszor elment mellettem köszönés nélkül/kikerült...


Láttam rajta, hogy meglepődött, hogy most nem ugrok a nyakába, erre én megkérdeztem tőle, hogy egyáltalán minek jött oda hozzám, ha csak ott ül némán mellettem, meg még be is szólogat.


2015. júl. 1. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez mehetne simán az óvoda kategóriába.
2015. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
A dedó is itt van már?
2015. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy teljesen normális kérdés..
2015. júl. 1. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Feltehetően rosszul esett neki.

Ha már nem vagytok rosszban akkor nem érthette miért vagy ennyire ellenséges. Persze a szakítás körülményeiről mi nem tudhatunk, de nem tűnik úgy mintha nagyon durva lett volna.

2015. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam én ellenséges, csak nem hagytam, hogy fogdosson, mint egy tárgyat.
2015. júl. 1. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megint össze akart veled jönni, még ha csak egy kis szex erejéig is, te pedig ebben nem voltál benne. Ő már nagyon beleélte magát, nem jött be, most nyalogatja a sebeit.
2015. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!