Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve szakítottunk barátnőmmel, de kb fél éve van az, hogy ténylegesen nem is beszélünk - érintkezünk. Ma írt egy elég semleges smst de nagyon meglepett, írjak neki szerintetek hogy mégis miért írta?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 00:21
 1/4 PearlDiver ***** válasza:
Anélkül nehéz tanácsot adni, hogy elárulnád, mi volt az sms-ben.
2015. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semlegeset irt gondolom lébyegtelen mi van benne..tudta nem irsz vissza ezért irt semlegeset.. vagy azt kellett volna hiànyzol hogy mégjobban megalàzza magàt vagx kitudja van e uj pàrod az 1,5év alatt esetleg eggyütt nevessétek ki??
2015. febr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet azt ìrta "olyan precìz vagy mint grey aki sorra àllitotta a cerkàit nyakkendőit -kulcsokat szerszàmokat)de üres a falad fessek rà valamit mondjuk egy oroszlàn nem hiànyzik onnan?vagy egy anyatigris??esetleg a perverz ördög ja az inkàbb az iroadztalod felé ha papirmunkàzol a könyvelövel :P)

.boccs lassan hajnali 1lehet egy troll lettem..akiről azt se tudtam mi de anno kigoogleztam)

2015. febr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor az én exem pár héttel a szakítás után jelentkezett, abból az lett, hogy visszaírtam neki, hogy mi a helyzet, ő meg gondolt egyet és elhordott minden sz*r szemétnek, elátkozta szerintem még a dédunokáimat is, olyan dolgokat vágott a fejemhez, hogy gyakorlatilag elállt a szavam tőle, ennyire mocskosul még a faluvégi putrisok sem beszélnek egymással, mint ahogy ő velem akkor. Meglepett, mert békében váltunk el, és soha egy percre sem gondoltam volna róla, hogy egyáltalán bárkivel képes így viselkedni. Úgyhogy én szigorúan a saját tapasztalatomból kiindulva azt mondom mindenkinek, hogy az exeket inkább hagyjuk békén. Ha nem is kattannak be, de általában nem sül ki jó abból, ha a szakítás után felkeresnek.
2015. febr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!