Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Indokolhatom majd a szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indokolhatom majd a szakítást az alábbiak alapján azzal hogy infantilis?

Figyelt kérdés
A párom(jövőbeli exem)kétségtelenül nem való hozzám,ez immár bizonyos.Rólam annyit lehet tudni hogy elég edzett nőiesen izmos csajszi vagyok. Emiatt végig azzal nyaggatott hogy állandóan birkózzunk. meghogy küzdjek meg valamelyik barinőmmel az edzőteremből. mint egy kissrác akinél bevezették a kábeltévét és nem győz kapcsolgatni ..produkálnom kellett magam folyton.meg szó szerint rá volt cuppanva a melleimre...állandóan bekapta...na ez már tényleg furcsa volt. az már tuti hogy szakítok a kérdés hogy infantilisnak tituláljam e majd az indoklásnál.. helytálló?

2015. júl. 25. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
"nyaggatott hogy állandóan birkózzunk. meghogy küzdjek meg valamelyik barinőmmel az edzőteremből."-mondjuk ez csak részben infantilis, de annál biztosabban beteges a részéről. A birkózó nőktől már csak hajszálnyira van a 3-as szex, ami már azt mutatja, hogy nem nagyon értékel téged. Nem kell szakítani most azonnal, figyelj még pár jelre, azután hozd meg a döntést.
2015. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem bírtam ki röhögés nélkül :-D


Hát mondhatod neki hogy infantilis vagy bolond paprikajancsi vagy gyerekes balf.asz végül is mindegy mi az indoklás a végeredmény szempontjából.


Egyébként meg kit érdekel hogy helytálló-e az indoklás, ha azt mondja nem is vagyok infantilis akkor folytatod vele ?


Nem hiszem.

Szóval nyugodtan mondhatod neki azt is hogy ma reggel mikor kiléptem az utcára az első ember akit megláttam éppen az orrát fújta ki ezért elhagylak....szia

2015. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a közös birkózással mi a baj?
2015. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az indoklás a lényeg, annak semmi jelentősége sincs!

Ez a közös birkózás nem is rossz ötlet!

Egyes: miért baj a 3-as szex?

2015. júl. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Scav ***** válasza:

Baj hogy bekapja a melled?

Szakításhoz nem kötelező az indoklás.

2015. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!