Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom nagyon sok idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon sok idő után itthagyott, nem értem hogy mi történt nagyon magam alatt vagyok?

Figyelt kérdés

A barátom és én másfél éve voltunk együtt,az elején mindent megtett értem ,de tavaly szakított már velem egyszer mert akkoriban én nem vettem komolyan és bunkó voltam vele pont azért mert nem tudtam meddig mehetek el. Egy pár hónapot külön voltunk de én egész idő alatt küzdöttem érte teljesen megaláztam magam,rájöttem hogy mit jelent nekem. Mindig őt hívogattam stb de a vége felé már fel sem vette, és több mint egy hónapra eltűnt,új barátnője lett. Azalatt az idő alatt én teljesen megváltoztam depressziós lettem és öngyilkos gondolataim voltak,mert nagyon fájt hogy így megszakította velem a kapcsolatot,meg megírta hogy nemérdeklem már, ráadásul az új barátnője előtt úgy volt hogy összejövünk egy csomószor de mindig meggondolta magát. Aztán idén elkezdtünk beszélni, bocsánatot kért tőlem , másnap szakítottak a barátnőjével és utána könyörgött hogy bocsássak meg neki. Hogy soha többet nem csinál ilyet és soha nem fogok sírni miatta. Én mondtam neki hogy nem lesz könnyű benne újra megbíznom és azt is elmondtam neki hogy már nem ugyanaz vagyok mint régen. Azt mondta nem érdekli mert szeret. Ezután fél évig minden csodálatos volt, de én folyton féltem hogy elhagy meg mondtam hogy ő jobbat érdemel nálam. A világon a legkedvesebb voltam vele és mindig elmondtam neki hogy mennyire szeretem,ahogy ő is. Csak úgy éreztem hogy nem lehetek boldog mert mi van ha mégis szakít és mekkorát csalódok akkor? Ezért többször is felhívtam sírva hogy nem is akarok nélküle élni mert annyira félek hogy elhagy. Mindig megnyugtatott hogy ez nem igaz mert szeret. Aztán egyik napról a másikra flegma lett. Előtte este még órákig mondta hogy mennyire szeret,másnap meg már mintha nem ő lett volna. Ez így ment másfél hétig. Ha megkérdeztem mi van azt mondta fáradt. De hogy szeret. Aztán egyik nap találkoztam vele,előtte felhívott hogy szeret aztán amikor odaértem megcsókolt de mondta hogy beszélnünk kell mert ő nem tudja hogy mutassa ki az érzéseit meg hogy nem tud mit kezdeni azzal hogy én ennyire félek attól hogy elveszítem őt megint,és hogy tudja hogy okkal félek de akkoris. Mondta hogy neki idô kell amíg egyedül van és el kell veszítenie engem ahhoz hogy rájöjjön mit is jelentek neki. Két napra rá összefutottam vele véletlenül és egy csomó lánnyal sétált azt mondta ismerősök. Aznap este felhívott hogy szakítson velem. Megint! Én nagyon sírtam meg szerintem ő is. Nagyon szépen elköszöntünk, de én utana nem tudtam annyiban hagyni és felhívtam. Megint megalázkodtam előtte de aztán mondta hogy ő ezt elfelejti. Most már napok óta nem beszélünk. De nagyon összetörte a szívemet. Meg fogja bánni valaha hogy ezt tette azzal aki mindennél jobban szerette? Ha nem írok neki akkor rájön? Nem érdemeltem meg ezt mert mindent megtettem érte. És lehet hogy folyton írogattam neki amíg együtt voltunk de ő is folyton írt nekem. Úgy érzem hogy a kezében tart,mert tudja hogy mindig itt vagyok neki és úgysem bírom ki hogy ne keressem. Mert eddig meg sosem bírtam ki. Ha most eltűnök rájön hogy mit jelentek?

Bocsi a hosszú szövegért de ez az utolso reményem:(



2015. júl. 27. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyjál neki egy kis időt, bírd ki hogy nem keresed egy ideig, nem szabad egy fiú után futni. Ha szeret, úgyis jelentkezni fog. Kitartást!
2015. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2015. júl. 27. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon sajnalom hogy fajdalmat okozott. En ugy gondolom, hogy nem erdemes varni ra, mert o nem igazan szerelmes beled. En 2 eve vagyok a parommal. O is sokszor volt bunko es gyerekes dolgai vannak es sajnos vannak dolgok amik annyira zavarnak, hogy bar azt mondom neki nagyon szeretem ( mert szeretem) de nem biztos hogy ettol fuggetlenul nem fogom egy nap elhagyni, nem tudom.

A te baratodat is idegesitik dolgok, amit akkor erez ha veled van. En no vagyok de tudom hogy a ferfiakat es a noket is ki lehet kergetni a vilagbol az allando lelkizeses nyafogassal es hivogatassal amit te csinaltal. Tulzasba vitted, mert te annyira oda vagy erte hogy az gondolom mar faj. A fejere nottel es elege lett. Kicsit vegyel vissza maskor es ne alazkodj meg ketszer ugyan annal a pasinal. Azt tanacsolom, hogy torold ki a szamat es minden elerhetoseget es probalj meg tovabblepni.

2015. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,de soha nem bánja meg? Ráadásul lehet hogy szeret még .. És nem mindig sírtam csak néha néha amúgy meg tényleg minden tökéletes volt ő is ezt hangoztatta àllandóan:(
2015. júl. 27. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

"tudom hogy a ferfiakat es a noket is ki lehet kergetni a vilagbol az allando lelkizeses nyafogassal es hivogatassal amit te csinaltal"


Itt pontosan ez lehet a probléma. A barátodnak túl sok, amit csinálsz, hogy folyton megkérdezed, hogy tényleg szeret-e.


Nekem barátom anyukája, nagyon korlátozza barátomat. Sokszor vitatkozik vele, ha valahova el akar menni, ami az anyjának nem tetszik. Nem tud kilépni a családból, hiszen ott a kötődés, meg azt nem lehet ott hagyni, el kell viselni, viszont azt mondta, hogy én soha ne legyek ilyen. Mondtam, persze, ez eddig is egyértelmű volt.

Én tudom, ha ilyen lennék, az szép lassan eltompítaná az irántam érzett szerelmet, vágyat és felülkerekedne a rossz érzés, ha eszébe jutok. Az jutna eszébe, hogy már megint nem tud elmenni ide-oda, vagyis vita lesz abból ha elmegy.


Nem szabad. Nem jó, ha így viselkedsz. Ugyanúgy férfit és nőt is el lehet üldözni olyan viselkedéssel, ami a kapcsolat számára negatívum, amit ez egyik fél feleslegesen generál.


Értem, hogy nehéz benne megbízni, mert ha van olyan bunkó, hogy csak felhív, hogy nincs kedve tovább veled folytatni, akkor ő nem gondolja komolyan veled.



Azt tanácsolom, hogy ne keresd, sírd ki magad és próbáld meg elfelejteni. Ha megint keres akkor megint rettegésbe akarsz élni, hogy elhagy? Aztán megint minden percben megkérdezed, hogy biztos szeret-e és hogy nem akar elhagyni? Majd ezzel megint kiábrándítod magadból, és megitn szakít veled? Majd ha újra te kellesz neki megint megy könyörögni és te visszafogadod? Aztán te megint nem tudsz majd rettegés nélkl élni, nem-e akar elhagyni? ...

Ez egy körforgás.


Hagyd ott, vele nem lehet komoly jövőt tervezni. Nem tudja konkrétan, hogy mit akar.

2015. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Iszonyat fárasztó, kiábrándító és lehúzó ám, amikor hónapokon keresztül hallgatni és tűrni kell, hogy a másik fél, nem bízik és te semmit se tudsz tenni, semmi se elég jó ahhoz, hogy végre egyenesben legyen érzelmileg. A másik ilyen dolog az amikor ráadásul még folyton rá is jársz. Te vártál tőle valamit, meg akartál kapni egy olyan hitet és bizonyosságot, amit egyszerűen senki se adhat meg neked, csak te lelhetsz rá magadban.

Neked van valami sérülésed és ezt alátámasztják az öngyilkos gondolataid is. Keress fel egy vagy több pszichológust, hogy segíteni tudjanak!

2015. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lelki doki jo otlet es minel elobb ha lehet, mert ez a szakitas hatassal lesz rad a jovoben es valoszinuleg, sot biztos hogy a kovetkezo fiuban sem fogsz bizni.
2015. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!