Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha valaki vissza akar térni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki vissza akar térni, az megteszi? Történt már veletek ilyen? Mennyidő után keresett?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egy hónap volt. Ő szakított, és ő keresett meg. 20L
2015. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
dobott a srác, mert öszejött egy másik csajjal, azzal 4 hónap után szakított (karácsonykor hihi), és rögtön visszavett face
2015. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* facebookon, és azt akarta, hogy jöjjünk össze újra.
2015. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem nem szoktak az exek keresni. Előfordult, hogy még csak nem is köszöntek nekem, pedig nem én szakítottam velük (és nem is csaltam meg őket).


3: és te összejöttél vele újra?

2015. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki vissza akar térni, az megteszi.
2015. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ő szakított, 8 hónap múlva ő keresett meg. Azóta is együtt vagyunk (több mint 2 éve).
2015. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Előtte mennyi ideig voltatok együtt?8 hónap alatt tartottátok a kapcsolatot?
2015. jún. 18. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Előtte 4,5 évig. Ő akarta tartani a kapcsolatot barátként, de én nem kértem belőle, megmondtam neki h így ne is keressen. De mégis néha keresett, olykor célzott h megbánta a dolgot, de aztán mégse lett semmi. Ilyenkor mindig elzavartam h hagyjon már ha nem tud dönteni. 8 hónap múlva jutott el oda h sikerült eldöntenie h tényleg velem akar lenni. Akkor sem rohantam egyből vissza hozzá, de adtam egy esélyt h bizonyítson. Nem bántam meg.
2015. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem foglak megkeresni, ne reménykedj! :D
2015. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sosem keresném meg az exemet..
2015. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!