Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esélyem hogy visszakap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem hogy visszakapjam őt vagy bele kell törődnöm hogy végleg elvesztettem?

Figyelt kérdés
Még házas férfi vagyok. Házasságom romokban.8 éve vagyunk együtt ebből 1 éve házasok. De a feleségem már mást szeret. Későn vettem észre. Mindent megbeszéltünk segit nekem sőt még a jelenlegi barátja is hogy talpra álljak. Miért ilyen rendes ha már nem szeret. Most is a Balatonon nyaralunk. Ő ajánlotta fel hogy mennyünk el de mint barátok. Hogy kikapcsolódjak kibeszéljek magamból mindent. A kapcsolatunkat kezdettől az anyám mérgezte pedig nagyon messze élünk tőle és még igy is. Azt mondta igy neki nem megy. Igen határozatlan voltam nem kellőképpen reagáltam dolgokra.Hibás vagyok én is. Ha ennyire segit nekem lehet h még szeret? Hogyan szerezhetném vissza? Vagy törődjek bele h szíve már másért dobog? Nem tudok nélküle élni. Köszönöm az összes segitő választ előre is.

2015. júl. 28. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeret, de másba szerelmes.
2015. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Giliszta88 ***** válasza:
Azért segít neked,mert már túl van rajtad és esetleg bűntudata van és úgy érzi h nem hagyhat kakában.de nem akarlak elkeseríteni,de nincs már nála esélyed.ha nem lenne túl rajtad,akkor képtelen lenne találkozni kommunikálni így veled.sajnálom.
2015. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy szeret téged,kötődik hozzád. De ez nem szerelem. Úgy szeret téged,mint pl. egy testvért, barátot. Érdekli a sorsod és nem akar szarban hagyni.
2015. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ezzel sokkal inkább árt mint hogy segítene Neked. Utálom amikor egy Nő jóvá akarja tenni azt, hogy hozott egy döntést. Ez nem véletlen baleset, hanem egy előre megfontolt szakítás. Nem csak Te hibáztál, hanem Ő is, de mivel a Nőnek már van másik partnere ezért a felelősséget ügyesen áttolja feléd és még végezetül egy"baráti jobbossal" padlóra küld. Nem akar semmit sem jóvá tenni,hozott egy döntést, egy másik pasit választott,és ezt Neked sajnos el kell fogadnod. Tudom, hogy szar érzés, de ne akard a dolgokat megszépíteni vagy utólag kozmetikázni. Saját magadat csapod be ezzel a hozzáállással és valami olyan dologba akarsz kapaszkodni ami már rég a múlt homályába vész. Az idődet vesztegeted!!! Lépj rajtuk tovább minél hamarabb!!!

37F

2015. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem csak Te hibáztál, hanem Ő is, "

Ez akkora hülyeség, hogy ha a kutya bevenné, megveszne tőle. Itt senki sem hibázott. (Na, jó, kérdező igen, de a múltban.) A nő mást szeret, ez nem előre megfontolt döntés, hanem egy történés. Te talán úgy leszel szerelmes, hogy előre megfontolt szándékkal beleszeretsz a Macsákék Icukájába? Lótüdőt. A szerelemnek nem lehet forgalomiránytó rendőrt állítani. Arra megy, amerre ő akar, és akkor, amikor ő akar.

2015. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2018. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!