Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normális? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gondolkodom a szakításon, de nem tudom elviselni nég a gondolatot sem, hogy mással legyen a párom. Ezt most azt jelenti hogy szeretem vagy mit? Volt már veletek ilyen? Értelmes válaszokat kérnék! Köszönöm.

2015. júl. 15. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél szakítani?
2015. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már ott tartasz, hogy azon gondolkozol, szakítanotok kéne, az alapból nem normális.
2015. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert úgy érzem a barátai fontosabbak mint én, mintha velük szívesebben lenne. Sokat vitázunk, minden kis apróságból nagy ügyet csinál és a szex is kevés nekem, árâ szerinte ez azért van mert fáradt és én nem értem meg.
2015. júl. 15. 11:49
 4/6 A kérdező kommentje:
*bár
2015. júl. 15. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem azt jelenti, hogy szereted, hanem úgy érzed, megszenvedtél ezért a kapcsolatért, és igazán megilletne téged, hogy csak te érdekeld a párodat. Leginkább csorbult igazságérzet és birtoklás áll a háttérben. Ha szeretnéd, akkor nem akarnál szakítani, bármit tesz, és nem tudnád elképzelni, hogy nélküle (vagy mással) legyél, ugyanakkor akár még akkor is utána vágyódnál, ha elhagyna egy másikért. Próbáld meg feldolgozni, hogy nem vagytok egymáshoz illők, ő sosem fog téged boldoggá tenni, és nincs abban semmi rossz, ha idővel valaki más veszi át a helyed. Aki nem tesz boldoggá, azt ne irigyeld mástól. Természetes valamilyen szinten, ha dühít, ha ő esetleg hamarabb megtalálja a következőt (mikor úgy érzed, meg sem érdemli), de ne okozz magadnak több rosszat csak azért, hogy neki se legyen jobb, mint neked. Az élet nem mindig igazságos, te koncentrálj a saját életedre, és ha szakítasz, véletlenül se tarts kapcsolatot az exeddel (közvetve sem), mert azzal csak ismét nem kívánt mederbe tereled a gondolataidat.
2015. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szakítanod kellene hiszen már eleve tönkre van menve minden a kapcsolatban.

Velem még soha nem volt ilyen mert mindenkivel azonnal szakítottam akivel összejöttem.

2015. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!