Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne a helyes döntés? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, most szakítottam a barátommal, vagy inkább olyan szünet félét tartunk. Már majdnem 2 éve járunk együtt, és kicsit unalmasnak éreztem a kapcsolatot, már nem először. Többször is volt, hogy tartottunk egy kis szünetet, mert felmerült bennem a szakítás gondolata, de aztán újból összejöttünk. Majd újra és újra visszatért ez az érzés. A gond, hogy mindig ugyanazokat a dolgokat csináltuk, és bulizni is alig jártunk el...ez volt az egyik gond. A másik, lehet, hogy én már nem szeretem őt annyira, mint ő engem, és ezt el is mondtam neki :( mivel a döntésem még nem végleges, mert nem mindegy 2 év után a szakítás, ezért nagyon kétségbeesett vagyok, hogy mit tegyek?! Hiányzik nekem, de félek, hogy ha ismét úgy döntünk, hogy együtt maradunk, és megint rosszra fordulnak a dolgok. Azért hiányzik, mert még szeretem, vagy egyszerűen csak megszoktam, hogy hogy ő van nekem. Hogyan tudnék dönteni? Mi alapján tudnék egy jó döntést hozni, amit nem fogok megbánni? Nagyon kéne a segítség, mert sehogy sem tudok dűlőre jutni :((( Léééciii :(

2013. okt. 20. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

"Mi alapján tudnék egy jó döntést hozni, amit nem fogok megbánni?"

Ha a szívedre hallgatsz.. Ha nem szereted és úgy összejöttök akkor az a kapcsolat halálra van ítélve.. Mérlegeld hogy szereted-e vagy sem..

Ha összejönnétek újból akkor valamivel dobjátok fel a kapcsolatot olyan dologgal amit nem nagyon csináltatok eddig.. Mint pl. a bulizás.. :)

17/F

2013. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy a trade-offfokat, hátrányokat, kockázatokat nem tudod bevállalni. Ha boldog akarsz lenni, akkor muszáj vagy valamilyen áldozatot meghozni, és így csak kicsit esel seggre. Ha ugyanis egy helyben toporogsz, azaz nem döntesz, akkor sokkal nagyobb baj lesz belőle, mert meg fogják unni az emberek.


20/F

2013. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy ha már olyan sokszor megfordult a fejemben a szakítás gondolata, akkor ennek így kell lennie, és nem szeretem annyira :( Hozzátenném, hogy a kapcsolatunk elején kb. fél évig irkálgatott más lányoknak, volt barátnőknek...talán találkozott is velük, de ez már nem érdekel, és ez is okozhatta mindezt...hogy egyszerűen kiábrándultam belőle és a kapcsolatból :/
2013. okt. 20. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy igazán boldog vele, szakíts. nem jó egyikőtöknek sem ez a se veled se nélküled. 21/F
2013. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak barátaid,akikkel rendszeresen találkozol?

Próbálj meg ismerkedni más fiúkkal.Abból majd fogod érezni,hogy ő érdekel-e még.30/n

2013. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most minket próbálsz meggyőzni? Attól, hogy mi hiszünk neked, számodra még nem lesz könnyebb a döntés.
2013. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok meggyőzni senkit, csak keresem a választ.
2013. okt. 20. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen gond a kapcsolatotokban,hogy túl fiatal vagy. még nem becsülöd igazán azt amid van mert nsok mindent nem fedeztél még fel .

űgy gondolod,hogy a bulik alkalmával egyfajta tapasztalatra tezel szert ,de majd meglátod,hogy eljön az idő ,amikor te magad sem fogod érteni ezt a fajta viselkedésedet és eszedbe jut a mostani barátod.

Szakítani fogsz vele ,független attól ,hogy mit írunk ide neked,mert zsongásban vagy és a kaland vágyad is erősebb.

Véleményem szerint éld ki magad mielőtt komoly kapcsolatra adnád a fejed ,mert az érzelmekkel játszani nem szép dolog!

2013. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!