Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan aki elsőre szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki elsőre szakított a párjával majd újra összejöttek mit tudom én fél év múlva és azóta is boldogan élnek?

Figyelt kérdés
Csak h az ember képes tanulni a hibáiból stb...

2015. júl. 31. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
A férjem annak idején 8 hónap után kidobott máig megmagyarazatlan okokból ( sztem tudja miért csak sosem mondta el) 4 hónap után visszajott és azt mondta rajott, h szeret.. Azóta 6 év telt el...
2015. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :) igen ilyenekre gondolok. Párom kint tanul külföldön és elhagyott ( nem megcsalás, kérem kerüljük ezt ...) De én nagyon szerelmes vagyok belé és azt mondtam neki h jó rendben tiszteletben tartom hagyok időt neki, élje a kis életét. De azóta is napi szinten beszélünk, skypeolunk. stb.
2015. júl. 31. 14:54
 3/8 Mumusan ***** válasza:
67%
Engem 2 év után dobott a párom, fél év szünet, aztán megint visszajött. Azóta 3,5 év telt el, van egy kisfiúnk, és felújítunk egy házat :)
2015. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogyan sikerült visszahódítani a másikat, illetve mi adta a sikert ? hogyan kezdődött ?:) Jó-e az ha én is majdnem napi szinten tartom vele a kapcsolatot... ha bepasizna fogadjam el stb.. :) egy két jó tanács szuper lenne :)
2015. júl. 31. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bepánikoltam, és szakítottam.

Egy év múlva összejöttünk, hét évvel ezelőtt. Öt éve házasok vagyunk, és két gyerkőc van.

2015. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mi a távolság miatt meg voltak pár súrlódások de szépen váltunk el most is szeretjük egymást legalább is ő mondta h szeret engem én is mondtam neki ( nem mindig mondjuk heti szinten legyen mondjuk 3 szor... )
2015. júl. 31. 18:57
 7/8 Mumusan ***** válasza:
Mivel ő szakított, és én még szerettem, ezért igyekeztem teret hagyni neki, de bennt maradtam a köztudatban. Heti egyszer kerestem, majd egy hónap múlva heti egyszer ő, egyszer én. Aztán eljárkáltunk közösen bulizni, és egyszer csak nálam ragadt.
2015. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem rossz de mit tegyek ha a távolság számít... írjak rá mondjuk egyik nap aztán várjak míg ő ír ? vagy ez így nem jó taktika annyira?
2015. júl. 31. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!