Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudok tovább lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok tovább lépni?

Figyelt kérdés
Volt valakim,majdnem 5 évig. Nagyon szerettem,és úgy néz ki még mindíg,mert keservesen hiányzik. Sajnos a hölgy nem volt hűséges hozzám,és mint kiderült huzamosabb ideig csalt engem. Mégis,még mindíg bennem van a hiánya. Hetente legalább kétszer álmodok vele,s van amikor többször is. Hétköznapi dolgokról szólnak az álmok,de szívfájdítóan élethűek. Mintha egy másik világ lenne,amiben ott van velem.Amikor reggel felébredek,mindig szomorúan veszem észre,hogy sajnos ez csupán álom volt. Időnként ír még nekem,mert végül is úgy váltunk el,hogy gorombaság nem volt benne... eltelt másfél év.. Ma már mással van. Terhes is lett... Tudom már sosem jön vissza. Ez idő alatt sok lánnyal próbálkoztam,de hamar mindegyiknak megmondtam őszintén,hogy sajnos nem tudtam megszeretni úgy,és nem akarom az idejét rabolni. Hiába múlik az idő,hiába volt több másik lánnyal dolgom... Nem tudok tovább lépni.. Nem tudok mit tenni. Sehogy nem megy.Akartam de nem megy. Lehet már egyedül maradok így.
2015. aug. 2. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Aki másfél év alatt már fel is csináltatja magát azt szerintem ne sajnáld.

Mi hiányzik? Hogy félredugjon megint melletted? Buta vagy, ha nem vagy képes a rossz oldalát nézni az egésznek.


Szerintem először is akármikor rád tör a hiánya, gondolj arra, hogy félrekúrt.

Másodsorban pedig szerintem szakíts meg vele mindennemű kommunikációt. Tudom ez nehéz, de így csak folyamatosan tépkeded fel a sebet.

2015. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy időben minden téren megszakítottam vele minden kapcsolati formát... kb egy hónapja kezdtem időnként társalogni vele. a hiánya csak nőtt mialatt semmit nem tudtam róla... szoktam gondolni arra ami rosszat tett,és rosszul is esik nagyon. de több volt a jó,mint a rossz.... lehet ez a baj. igazából míg nem volt a hűtlensége,addig egy földi mennyországban éltem vele. minden tökéletes volt.....
2015. aug. 2. 17:34
 3/7 veteran1978 ***** válasza:

1-es válaszolónak igaza van!Ha a párkapcsolatotok idején félrement,ezek után is mindig félre fog menni!Szakítsd meg vele teljesen a kapcsolatot!!!!!!!!

Vigasztaljon a tudat hogy már nem téged csal meg (ill. nem téged fog megcsalni majd a jövőben,mert így fog élni,ez biztos)!

2015. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért nőtt a hiánya mert állandóan ezen pörög az agyad. Minap volt egy cikk arról hogy a szerelem az az agy azon részét stimulálja mint egyes drogok, pl. a heroin. Ha nem jutsz hozzá az adagodhoz akkor elvonási tüneteid lesznek, és mindenáron akarsz kapni belőle, jelen esetben az személyből.

Ha nem beszélsz vele, nem írsz neki, próbálod elfoglalni magadat akkor egy idő után úgyis megszűnik ez a kellemetlen, nyomasztó érzés és felszabadulsz. Pszichológushoz sem szégyen elmenni ha nem bírod egyedül megoldani a dolgokat.

2015. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen tudom. az is baj lehet hogy túl jó volt vele minden.... "olyan" téren is megkaptam mindent,amit más nőktől azóta sem... nem fogok válaszolni neki ha keres. de akkor megint erősebb lesz a hiánya. :/ mindegy. valahogy el kell múlnia ennek.
2015. aug. 2. 17:42
 6/7 A kérdező kommentje:
gyogyó dokihoz nem megyek az tuti. egyébként több mint egy évet nem beszéltem vele,és volt más nő is az életemben. napközben nem gondoltam rá egyáltalán,de akkor is vele álmodtam. méghozzá megtévesztésig élethű álmokat.
2015. aug. 2. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondj egy példát ami nem túl intim, mit kaptál meg tőle amit mástól nem?
2015. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!