Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet tovább lépni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tovább lépni és elejteni valakit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám,hogy nehezen tudom magam túl tenni a szakításon, hosszú kapcsolat volt,sajnos annak ellenére,hogy nyilván való volt,hogy le kell zárnom, mégis nagyon rossz! Sokat csalódtam benne, sokszor nagyon megbántott főleg mostanában, olyan érzéketlenül,hogy azt hittem rosszul hallom amiket mond, mert annyira nem figyelt oda,hogy miket beszél,talán nem is érdekelte,hogy túl megy e azon a határon, ami után egy bocsánat kérés sem tud már sokat változtatni,

Az a bajom, hogy a sok sértegetés, csalódások után is Én vagyok mégis az aki nehezen tudja elengedni, és nem értem az okát, ez valami függőség féle? Hogyan lehet túl lépni egy hosszú kapcsolaton, ami az életünk része volt,és még azok után is tud hiányozni,hogy szinte már csak rosszak történtek, és állandó csalódások az elmúlt hónapokban, és elindul bennem egy önvád meg minden hogy valami baj volt velem, amikor még annak ellenére próbáltam tenni a kapcsolatunkért amikor Ő rajta látszott, hogy nem töri magát úgy mint aki szeretné rendbe hozni.


2015. júl. 9. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy tudatosítod magadban, hogy a másik egy szívtelen kis g ci, és sosem szeretett.
2015. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az járjon a szemed előtt h ha a fejed tetejére is állsz attól nem fog szeretni már téged.Nehéz feldolgozni a hiányt de ne fojtsd magadba beszéld ki magadból mert évek múlva is ezen rágódsz majd.Az élet meg nem fog megállni és megvárni hogy az összetört szíved meggyógyuljon.
2015. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!