Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom elengedni az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni az exem bele fogok rokkanni mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy egy hónapja szakított velem az exem és azóta nem tudom elfelejteni. Volt már ezelőtt 2 hosszu kapcsolatom de úgy érzem ilyen szerelmes nem voltam még. Folyamatosan azt a szorító, fojtó érzést érzem belül. Sírva kelek, sírva fekszem, egész nap rá gondolok és vele akarok lenni. Ennek a kapcsolatnak már 100% hogy nincs jövője ezért el kell felejtenem. 5kg-t fogytam már, étvágyam semmi. Hiába vagyok néha a barátaimmal de mikor egyedül vagyok legjobb lenne meghalni...Tudom hogy majd az idő segít meg lesz még barátom ezt mondja mindenki de ez jelenleg nem segít. Az a rossz hogy miután szakított velem néha beszéltünk majd másfél hétig nem írt, és mintha egy árnyalatnyival jobb lett volna, majd rámírt 2 napja újra és az új csajairól beszélt nekem, szóval rúgott belém mégegyet..mégjobban a padlóra küldött. Nem akarok új emberekkel ismerkedni mert senkit nem tudnék szeretni..Valakinek valami tanács?

18/L


2015. aug. 3. 02:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Senki sem pótolhatatlan kicsim.
2015. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
az a baj hogy osztálytársam... hiába teszem meg ezeket is minden nap összezárva kell vele lennem, ez elég nagy baj
2015. aug. 3. 23:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Na ezért nem lövünk házinyúlra kérdező! Tanulópénz. :/
2015. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok. Annyira fáj, hogy sírni se tudok. Pedig ő nem rúgott belém.

5 éves kapcsolat volt.Én férfiként úgy élem meg, hogy iszok. Whiskeyt tisztán elég keményen. Amíg hat a pia jól vagyok. Bár ez nem megoldás főleg nem hosszútávon.Igazából nem tudok tanácsot adni, erre nem is lehet. Mindenkinek magában kell elrendeznie a dolgokat. És talán majd enyhül a fájdalom. De tudd hogy vannak sorstársaid, és már sokan túlélték. Nekünk is menni fog.

2015. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 rézevőfiamór ***** válasza:

Tizennégyes!

Neked is csak azt tudom tanácsolni, hogy valami nehéz, de hasznos munkával foglald le magad! Pl Tanulj meg spanyolul vagy franciául! Leköti az erődet, lefoglalja az idődet és nem lesz érkezésed sajnálni magad. Az önsajnálat nem vezet sehova, itallal meg még annyira se!

2015. aug. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ingyal
2015. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!