Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes lányok eldobnak hozzájuk külsőleg túl jó pasikat, csak azért, hogy azt érezzék ezt ők megtehetik?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 17:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hat mint leirtam szerettem es soha nem mondtam neki. Aztan eloallt a sztorijaval es ennyi
2015. aug. 5. 19:15
 12/21 A kérdező kommentje:
Konkretan meg o csalt meg engem
2015. aug. 5. 19:16
 13/21 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg túl sok időt töltöttél a tükör előtt, hogy a szépségedben gyönyörködj, és közben a volt nődet levette a lábáról egy másik férfi, aki értékesebb, érdekesebb és érzékenyebb a világ dolgaira, mint te, aki az általánosítás, rosszaindulatúság, felszínesség szemellenzöjével jár fel s alá.
2015. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Jo jo pont ezek a jelzok nem erintenek engem. De legyszives ne ertekelj random, mert nem is ismersz. Egyebkent valoban nyomult ra a hulyegyerek, de igy utolag nem is banom. Mert visszanezve nevetseges ki utan futottam en annyit...:)
2015. aug. 5. 20:19
 15/21 A kérdező kommentje:
Idegenektol kertem el mobilt mert en szamom nem vette fel, leszervezte a talit aztan nem volt ott. Elment kocsikazni a gyerekkel, azt hazudta, hogy csak baratok, de tenyleg vedjetek csak. :) mennyi szanalmas ember van
2015. aug. 5. 20:21
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
Védeni? Senki nem véd senkit, aki félrelép. A kérdésed viszont nem erről szól.. felszínesen látod az eseményeket, és ez a felfogásodra is enged következtetni. Hogyan jutottál arra feltételezésre, hogy mindezt azért tette, mert túl jó pasinak tartott magához képest? Ennek semmi köze az eseményekhez, a személyiségetek a magyarázat, nem a külsőtök. (Nem is értem, hogy jutott ilyen abszurd marhaság az eszedbe.)
2015. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nos ezt ő mondta már többször is ,de mondom más történetét is eltudnám mondani aki hasonlóan járt.
2015. aug. 5. 22:37
 18/21 anonim ***** válasza:

De ha ezt ő mondta, akkor nyilván valahogy a tudtára hoztad, amúgy eszébe sem jutott volna. Másokkal flörtöltél, vagy mondtál valamit amit ő visszahallott másoktól és megsértődött. Legalábbis ez tipikus reakció, nem akarja elmondani kitől hallotta vissza csak odaveti hogy "túl jó vagy hozzám".

Amúgy meg, ha így is gondolja, nem azért dobott el, hogy azt érezze, ezt ő megteheti, hanem mert ez esetben valóban nem érzi magát jónak hozzád és nem jó kisebbrendűségi érzéssel vesztegelni egy kapcsolatban.


Bár ha egy férfi ilyet okoz egy nőnek, akkor úgysem érdemli meg.

2015. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Micsoda magyarazatok, ha tema megkerulese a cel akkor azt jol csinaljatok, ugy latszik mindenki fel egyenesen beszelni ezekrol a dolgokrol. Miert okoz boldogsagot egy nonek, ha ugy erzi megteheti, hogy eldob egy olyan embert magatol, aki tul jo hozza? Meg mindig ez a kerdes es most terjunk el a kulsosegektol is
2015. aug. 6. 09:13
 20/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem azért dobott, hanem azért mert érezte hogy valószínűleg nem tartod elég jónak és keresett egy "magához való" 10/6-os pasit. Hiába szeretted, ha Te sem érezted eléggé a kémiát. NEm is kellett volna felszedni.
2015. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!