Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy olyan férfi vagyok, aki külsőleg nem jön be a lányoknak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ŐŐőőőőőőő igen ?
2015. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Több részletet.
2015. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt kicsit részletezhetnéd.


De lehetséges lehet, nem tetszhetsz külsőleg minden lánynak...

2015. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Igen, de az legkevésbé a külső genetikusan meghatározott jegyek, öltözködés, testtartás, testbeszéd, életmód mind olyan dolgok amik rajtad múlnak.
2015. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Interferencia ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,nem vagy egyedül,nyugi
2015. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha minden lány elutasít, akkor nem lehet, hanem biztos.
2015. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt most honnan mondjam meg, a varázsgömbömből, vagy áldozzak kecskét a látomások istenének? Küldj képet, vagy valamit, amin látható vagy, lehetőleg ne egy szanaszét filterezett képet, mert azért jó lenne látni a részleteket.
2015. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kapcsold le a villanyt.

Jarj el estenkent.

:D

Nincs olyan, hogy senkinek nem jon be. Mindegy milyen vagy, valakinek tetszeni fog. Olyan is van, hogy izgat valaki a budos labam. Szoval, lazulj es ismerkedj. Sportolj sokat. N

2015. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Én alacsony és ocsmány vagyok, és emiatt soha egy lánynak sem fogok kelleni. Olyan nincsen, hogy valakinek úgy is kellenél. Hülyeség. Én 28 vagyok már, de a rengeteg próbálkozás mellett sem akadt egy olyan lány se, aki legalább randira eljött volna velem.
2015. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!