Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakivel, hogy a párod azt mondta, hogy nem szeret es utána mégis felkeresett. Lehet abból még kapcsolat? Mennyi idő után keresett meg?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

volt.

3 év után össze vesztünk, elhordott minden szarnak, nem szeret stb, szakítottunk.

aztán eltelt közel egy év, megkeresett hogy újra elmondja mekkora szar ember voltam, és hogy biztos ÉN SEM szerettem, mert nem kerestem azok után hogy elhordott a sárga földig, persze napokon heteken át nem reagált semmi üzenetre vagy hívásra...de állítása szerint nem kerestem...

végül úgy hozta a sors hogy újra összejöttünk.

ami életem egyik legnagyobb hibája volt, így utólag már beláttam.

eleinte pár hónapig jó volt, aztán újra a régi nóta ami miatt "elhagyott".

ismét szétmentünk, ugyan azt eljátszotta mint anno, hogy nem vette fel a telefont, így-úgy utál, nem változtam semmit stb.

a lényeg nem érdemes erőltetni azt ami amúgy is szar volt, szerintem soha nem lesz már jó egy ilyen kapcsolat.

(pár hónap múlva a 2. "szakítás" után kiderült hogy bizonyos érdekekből keresett csak meg.)

ő volt a lány.

2015. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mumusan ***** válasza:
A párom 2 év után kidobott mert nem szeret... Aztán fél év után mikor kilátásba került egy másik kapcsolat, akkor visszatáncolt. Most 6 Éva vagyunk együtt.
2015. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na ez eddig 1:1 :D

Jóhetne még pár hasonló sztori :)

Félek is, meg szeretném is, szóval nem tudom, hogy mit is tegyek

2015. aug. 6. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
kb 1év utána azt mondta nem szeret beszélgettünk stb..végén kibékültünk kb 1hónapja megint be adta azt hogy nem szeret össze vesztünk szakítottunk le tiltott facen én elkzedtem beszélni más lányal 1nap mulva fel oldott rámírt elhordott mindennek utána megint tiltás és rá 2napra barátja lett...azóta eltelt 1hónap lassan 2. ami egyszer szar az szar :/ pedig nagyon szeretem még mostis és neki már más van :)
2015. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek:tudod mit? Ott r_hadjon meg ahol van az ilyen.
2015. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet persze ha szereted meg
2015. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg a not.
2015. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valami először nem működik, akkor általában másodszorra sem. Velem és a barátnőmmel is úgy volt, hogy szakítottunk, eltelt egy hónap, újra összejöttünk, kis ideig jó volt, aztán jöttek vissza a régi problémák. Így utólag nagyon rossz döntés volt még több időt pazarolni egymásra.


#4 Gusztustalan ez a csaj a leírásod alapján, részvétem! Néhány nő nagyon kegyetlen tud lenni (és férfi is nyilván, de én ezt az oldalt ismerem).

2015. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!