Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ex vissza tér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex vissza tér?

Figyelt kérdés
ki hogy tapasztalta? meddig voltatok együtt? mennyi idő után szakítottatok volt párkapcsolatod közben és az exednek? kibékültetek?mikor keresett meg?
2015. aug. 8. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
nekem a kex tért vissza, amit reggel ettem, de fura, mert zöld színe volt, pedig nem is ettem semmi zöldet ma. :O Ebből, meg a korábbi hányásaimból arra következtetek, h akármit is eszek, mindig zöld lesz a hányás.
2015. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a Jedi tér vissza!
2015. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg a Terminátor !
2015. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg a király!
2015. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tobbszor melegitva csak a kaposzta jo, a kapcsolat nem!
2015. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a-e
2015. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre most milyen választ vársz? Ahány ember és szituáció, annyiképpen alakulhat. Mi 2 évig és kb 3 hónapig voltunk együtt az exemmel, aztán szakított majd pár hónapra rá elkezdett sms-eket küldeni meg bizonytalankodott stb. Megmondtam neki, hogy nem kell soha többet. Még most is keres néha-néha. Azóta van új párkapcsolatom.
2015. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

meddig voltatok együtt? évekig

volt párkapcsolatod közben és az exednek? volt

kibékültetek? ki

mikor keresett meg? télen

2015. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!