Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Feljelentsem vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feljelentsem vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
a barátom nekem esett, mert sokat ivott és összevesztünk!jol helyben hagyott, de ő is kapott, mert nem hagytam magam!!nem ez volt az első h belém kötött!azt mondta, h nagyon rá b...ok, ha teszek valamit...mit tegyek ezek után??én 26/nő ő 35/ "ffi"
2015. aug. 17. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem feljelenteni,hanem elfelejteni kéne inkább.Nem vagy okos,hogy vitába szállsz egy részeg emberrel.
2015. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mókás.
2015. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha vetettél látleletet orvossal, feljelentheted. De inkább azt kellene eldöntened, hogy egy ilyen kapcsolat kell-e neked?
2015. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kicsit több infót tudnál mondani? Pontosan mi történt, mit értesz a "nekem esett" alatt? Többször előfordult, hogy tettlegességig fajult a dolog? Sokszor fordul elő, hogy részeg és főként akkor van a gond?


Amúgy én az első ilyen alkalommal kidobtam volna, ha kezet emel rám. Ja és aki itt ráb*aszhat, az ő lesz, ugyanis ha nyoma marad a dolognak, látlelet és irány a rendőrség. Majd megnézem, akkor is lesz-e kedve fenyegetőzni.

2015. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ez ugy van ha iszik, mindig az exeim a téma..amihez semmi köze h elötte kivel, hol mikor mit csináltam ..és ilyenkor elmondom h hagyjon már mert semmi közöd hozzá!!és legutobb szo szerint fejbe ba..ott meg verte a fejem, meg szájba vágott..nyomok is vannak!holnap legkésöbb elkéne mennem orvoshoz, régen is volt ilyen, és lefényképeztem magam..látszik minden!!most tudtam megoldani a költözést, elötte senkihez se tudtam elköltözni!!:((
2015. aug. 17. 20:38
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Jó isten, azonnal menj orvoshoz, látlelet és jelentsd fel!!! Nehogy hagyd már, hogy egy ilyen r.ohadék csak úgy megússza, hogy rendszeresen bántalmaz egy nőt. Nem te voltál szerintem se az első, se az utolsó nő, akit megütött. Nem is értem eddig miért nem jelentetted fel és hagytad ott a p*icsába.
2015. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ezt mondtam neki én is! a válasz az volt h én hoztam ki belőle!holnap megyek azt elintézem a dolgot!nem tudtam megoldani, már rég elmentem volna tőle de nem tudtam :((
2015. aug. 17. 20:51
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha most feljelented, évekig az életed része lesz. Nem megoldás.
2015. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a látleletet vetesd fel, hagyd ott, s ha zaklat, akkor lépj.
2015. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hagyd ott.

Jelentsd fel.

Jól tetted, hogy megverted.

Ne hagyd magad megfélemlíteni, mert csak egyre rosszabb lesz.

Viselkedj undorítóan, hogy ő akarjon otthagyni, ha találkoztok még vagy nem hagyod ott.

Legközelebb ne állj össze elmebeteggel.

2015. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!