Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van jelentosege, hogy beszelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentosege, hogy beszelek az exemmel?

Figyelt kérdés

Harom eve szakitottunk. Ket es gel eve pedig kapcsolatban vagyok. Sokaig nem beszeltem az exemmel. Nincs is az orszagban. Viszont par honapja mindig ramir ha van ideje. Kb heti egyszer beszelunk kicsit. A mult egyszer se jott fel max ilyen "jaja ismerlek ennyire" megjegyzes szintjen. Van ennek barmi jelentosege? Minden baratom akinek errol meseltem azzal jott hogy tuti kavarunk ha hazajon. En ez ellen tiltakozom de mindenki azt allitja hogy igenia ennek oka van.

Nem lehet csak ugy beszelni az exxel?


2015. aug. 19. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs jelentösége! én is a mai napig kapcsolatban vagyok az exemmel minden nap beszélünk neki is van pasija nekem meg csajom de persze nem mertem még elmondani a barátnőmnek ezt a dolgot mert sok nő nem nézi jó szemmel az ilyen dolgokat
2015. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem.
2015. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem esne jól, ha a párom az exével beszélgetne... szerintem ne tedd. Nem véletleül EX! 21/L
2015. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ma 22:14 mondtam én hogy nem tetszik a nőknek ez a dolog
2015. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónap után írt, hogy szakításkor hüyesegeket beszélt, túl gyorsan cselekedett meggondoltlanul, meg lehetett volna avitai, nem tudja ki iránt mi érez. De azért "maradjunk barátok". Ekkor már kapcsolata volt másik. Szóval mindennek oka van.
2015. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Meg en se mertem elmondani a paromnak. Viszont nem sok beleszolasa lenne miutan o konkretan meg is csalt.

Viszont en tenyleg nem erzek semmit. Meg csak az se jott fel hogy talalkozzunk ha hazajon.

2015. aug. 19. 22:17
 7/12 A kérdező kommentje:

Tisztazzuk hogy nobol vagyol en is :D


Anno csunyan valtunk mi el. En hagytam el ot. Elegge megbantva ezzel.

2015. aug. 19. 22:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha van gerinced, nem csinálsz vele semmit, ha hazajön. Ha ez tervben van mégis, azonnal mondd el a barátodnak, és szakítsatok, mert nem érdemelné meg, hogy megcsald. Senki sem érdemli meg, csak nagyon gyökerek max.
2015. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mint irtam nincs tervemben. Pedig bosszubol megtehetnem. Viszont nem. De megis minden ember ezzel jon.. hogy ez valami torvenyszeru dolog..
2015. aug. 19. 22:36
 10/12 anonim ***** válasza:

ha bosszúból akarnád, akkor legalább ne az exeddel sztem.


egyébként mindenkinek magának kell éreznie, h van-e jelentősége az életében egy ilyen dolognak.

2015. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!