Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vegyem magam a szakitasra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem magam a szakitasra?

Figyelt kérdés
2,5 eve jarunk es elunk eggyutt, ez ido alatt sokat vitaztunk es meg ha nem is csalt meg de sokat irogatott mas lanyokkal randivonalon is megtalaltam stb. Bizonytalan embernek ismertem aki megis magyon sokat tud adni es tud szeretni. Mar fel eve hogy sehogy nem megy azt akartam h szakitsunk hogy o hagyjon el es most mar ott tartunk hogy beleeggyezett az elkoltozesben nem tart vissza. A hazugsagai miatt a bizalmam majdnem 0 benne megis szeretem, az eszem tudja h minnel elobb szakitani, elkoltozni kellene de nem tudom ravenni magam. Kerlek adjatok tanacsokat! Mar nem vagyunk fiatalok 29 es 30 evesek...

2015. aug. 25. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap léptem ki, mondjuk csak egy közel egy éves kapcsolatból, de 4 nap vita után mondtam hogy kész vége, nincs több esély! Határozottnak kell lenni, tudnod kell hogy mit akarsz! Még valami: az idő nem Veled van... ;)
2015. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha beláttad, hogy ez nem mehet így tovább, akkor lépni kell, nincs mese. A nehéz döntéseket úgy lehet meghozni, hogy az ember valami olyan dolgot tesz, ami szükségessé teszi a cselekvést. A helyedben én pl. elkezdenék összepakolni, és leszervezném a fuvart egy ismerőssel vagy költöztető céggel, attól függően, mennyi cuccod van. Minél hamarabbi határidővel. Hidd el, az eleje talán nehéz lesz, de ha tényleg rossz volt, hamar megkönnyebbülést fogsz érezni.
2015. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, valoban hatarozottnak kell lennem foleg hogy mar nem is tart vissza. Attol tartok h miutan elkoltoztem meggondolom magam es banni fogom :(
2015. aug. 25. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban megbánod, még meg lehet próbálni visszacsinálni. Ha egyből felszed valaki mást, amint kiteszed a lábad, akkor meg annyit is ért az egész, és nincs mit sajnálni. Szerintem mindenképp jót tenne egy kis különlét, hogy megtapasztaljátok, nem jobb-e külön.
2015. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Attol tartok h miutan elkoltoztem meggondolom magam es banni fogom :(

"

Bánni fogod?! Gondolj már bele?!?! MÁR nem tart vissza!! Nem véletlenül van így, ne légy már ilyen 29 éves (vagy körüli) létedre!!!! :@ Lépj le még ha most nehéz is!!! Úgyis találni fogsz magadnak valóót!

2015. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok biztatast szuksegem is van ra. Ha az ember szeret valaki akkor nehez lepnie mert a sziv remel hiaba van a szemunk elott minden tenyezo... Remelem lessz erom pakolni es menni, a helyzetet neheziti hogy kulfoldon elunk
2015. aug. 26. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!