Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki szakít veled, ne bánkódj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szakít veled, ne bánkódj miatta, mert ő fog visszasírni téged. Nálam ez lehetetlen?

Figyelt kérdés
Nem rég szakított velem a barátnő 2 év 4 hónap után. Okok: túl spk veszekedés, én hamar felkaptam a vizet, ő ideges lett, hisztérikázott, én szinte sosem bókoltam neki, nem vettem neki virágot sem, sem semmilyen ékszert. Nincs autóm, így hétköznap hamar haza kellett mennie, hétvégente náluk szoktam aludni. A mostani párja meg ezeket mind megadja neki, es nekem irta a csaj, hogy ilyenek hianyoztak neki, meg hogy nem rezzte nőnekmagát. Elismerem, hogy az én hibám IS, hogy igy alakult, és nagyon nagyon bánom, hogy ilyen voltam vele, még midnig nagyon hianyzik. Attól félek, hogy leéli vele az egész életét, pedig mi már a jövőnket is terveztuk. Tudom, hogy ha vsiszajönne, nem lennék képes már kiabálni vele. Akkor nálam ez a mondás kilőve?
2015. aug. 28. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulj a hibáidból és lépj tovább!
2015. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A sok vezsekedést még megértem, meg azt is, hogy nem bókoltál, így nem érezte annyira s zereteted, de ezeket nem:


" nem vettem neki virágot sem, sem semmilyen ékszert. Nincs autóm"


Ez a mi kapcsolatunkban nincs meg a barátommal. Nincs autója, nem vesz nekem ékszereket (nem is igénylem) és virágot se igazán (1 évben egyszer ha szülinapom van néha vesz). Mi is busszal, vonattal járunk mindenhova.

Ez nem értem miért probléma. Nem a volt a barátnőd kicsit anyagias?

2015. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt az, mindig azt akarta , hogy felesbe fizessünk, ha beültünk valahova, úgy kellett könyörögnöm neki, hogy hadd hívjam meg. Azt mondja, autó, se pénz nem érdekli, csak , hogy éreztessék vele, hogy szereteik néha egy virággal, vagy bókokkal. Törődést igényli, amit én a vége felé nem adtam meg...
2015. aug. 28. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság.
2015. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az. Én ismerem, és így volt. Csak nem volt hűséges :D valamit valamiért :D
2015. aug. 28. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg nem éreztetted vele hogy fontos neked és szereted akkor nem fog visszasírni téged.. egy kis bókolás nem olyan nehéz :)
2015. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha nem is bókoltam, de nagyon sokszor ölelgettem, és éreztettem vele, hogy nagyon boldog vagyok vele. 1 hónap után rám írt, hogy fontos vagyok neki,maradjunk barátok.
2015. aug. 29. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!