Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lefeküdtem az exemmel, szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az exemmel, szeret, vagy csak "arra" kellettem? 25f

Figyelt kérdés

3 hónapja nem beszéltünk, tegnapelőtt és tegnap is nála voltam. Előszőr távolság tartó volt aztán egyre bújósabb, aztán meg akartam csókolni nem hagyta. Amikor mentem volna rámmászot szexeltünk. Tegnap csak bújós puszilkodás volt és együtt alvás. Én kerestem szeretném újra kezdeni. Megkérdeztem, hogy érez, nem mondott semmit csak megcsókolt. Viszont nem mondta azt sem, hogy folytatná vagy megbánta volna, hogy kidobott. Mit tegyek nyomuljak, vagy várjak egy pici reakciót? Most volt a szülinapja vettem ajcsit stb. Vagy csak hiányzik neki a szex és ezért mászott rám?

25f



2015. szept. 1. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feszulj ezen. Elvezd, ami van :)
2015. szept. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát oké, de keressem e továbra is vagy nézzem meg, hogy ő keres-e
2015. szept. 1. 07:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahogy erzed.

Ha romantikus alkalom volt, keresd persze, ha nem annyira, akkor csak lightosan, par nap mulva mondjuk.

2015. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szakításnak általában jó indoka van. Gondolom, épp nincs senkije, és kell neki mind érzelmi, mind testi társ. Szóval szerintem is élvezd ki, amíg lehet, aztán majd meglátjátok.
2015. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennél többet kellene tudni,hogy konkrét véleményt írhassunk.

Pl.:meddig voltatok együtt és miért szakított a párod veled?

2015. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A partner hiánya, főleg a szex hiánya!

De csak élvezd az életet!

2015. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ex azért ex, mert együtt nem ment a szekér. Gondolod, hogy most menni fog? Mi változott? Ugyanazok vagytok, mint akkor voltatok. Akkor meg mi értelme az egésznek? Hagyd a fenébe, és keress egy hozzád illő lányt.
2015. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni akar veled de nem megy hozzád feleségül. Ha neked ez így megfelel akkor csináld meg amikor hagyja, ha nem akkor keress mást. Az a megcsókol és hallgat a tipikus jele annak, hogy jó vagy babám de nem kellesz.
2015. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ex-el szexelni nem más mint csupán nosztalgiázás.
2015. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!