Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon hiányzik. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik. Hogyan könnyítsem meg?

Figyelt kérdés

Ma felébredtem, és abban a pillanatban belém hasított, hogy nagyon hiányzik. 3 hete szakítottunk.

Szó szerint fizikailag szarul vagyok egész nap, mintha hiányoznának a belső szerveim, minden percben rá gondolok, hiába próbálom elterelni a figyelmem.


2015. szept. 21. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nemrég volt céges buli, főztünk egy nagy adag bográcsos incsifincsi pörköltet, hozzá jó kis kovászos uborka, hozzá legurult 15 percenként egy pálinka meg még valami, aztán nem gondoltam a világ gondjaira
2015. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én akkor úgy felejtettem el anno a páromat, hogy ő akkor itthagyta az xboxát nem is szóltam neki miatta, aztán elkezdtem online lövöldözni, tök jó volt, sok emberrel beszélgettünk is, aztán elmúlt minden. Lényeg, hogy legyél valami közösségben ez is sokat számít, tudom online nem ugyanaz de jobb mnit a semmi.

22/N

2015. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ebben a 3 hétben 24 sráccal ismerkedtem, de egyik sem fogott meg igazán. Illetve hát lett barátság, vele el tudok beszélgetni, többivel nyögvenyelősen ment, nem volt összhang
2015. szept. 21. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Neked agyban kell rendet tenni, nem biztos h mind a 24 sráccal gond van, csak még mindig bele vagy b**uzulva az exedbe. Ideje lenne elfogadnod a tényeket, és új fejezetet nyitnod.

És ezt a kis hisztit befejezni kisszívem.

2015. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Előtte 1,5 évig voltam szingli, ugyanilyen srácok jöttek, randiztam velük és kalap szar volt.


Tapasztalatból már nem is találkozok velük, mert nem jövünk ki jól.

2015. szept. 21. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok annyi különbséggel,hogy randira gondolni sem tudok.Idő kell mindenhez,nem feltétlen a legjobb megoldás rögtön ismerkedni főleg úgy,hogy benned él még az exed.
2015. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hét alatt 24 srác? Elgondolkodtató... hagynod kéne magadnak idõt
2015. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!