Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy kapcsolatot szétrobbanthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatot szétrobbanthat egy harmadik vagy sem?

Figyelt kérdés

Annyian mondják, hogy amikor szét megy két ember egy harmadik miatt, hogy az biztos amiatt van mert nem volt rendben a kapcsolat, ha a pasi csalta meg a nőt vagy hagyta el egy másik nőért akkor szeretik kizárólag a nőt hibáztatni sokan, hogy biztos ő a hibás mert valamit nem adott meg a párjának....

Azelőtt én is azt hittem, ha egy kapcsolat rendben van akkor nem léphet közbe egy harmadik.

Most hallottam egy idősebb nőismerősömtől, hogy a lánya kapcsolata egy harmadik miatt ment tönkre, pedig eljegyzés megvolt, majdnem házasság lett belőle, csakhogy a vőlegény találkozott egy igen rámenős nővel, aki addig járt a nyakára amíg nem a pasi be nem adta a derekát....Kiderült, szakítás lett belőle, a csávó utólag bevallotta, hogy nem érte meg az a másik nő, hogy nem volt olyan nagy szám. A lány magyar volt, a vőlegénye román, az a harmadik pedig ázsiai illetve thai (taj) nő volt. (Érdekesség kedvéért).

A csávó nyilvánvalóan egy másik része után ment....

Most akkor mi az igazság? Mégis képes lehet egy harmadik fél befurakodni egy akár normális, rendben működő kapcsolatba is, vagy gyengeség kell hozzá? Vagy ha egy csávó mégis elutasít egy ilyen erőszakos nőt aki felkínálja magát, az már nem is férfi mert nem ment a férfiúi ösztönei után? Vagy hogy van ez?



2015. szept. 23. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha egy harmadik fél szétrobbant egy kapcsolatot, akkor erről az a fél is tehet, aki gyenge ahhoz, hogy kiálljon a párja mellett. Mind a ketten hibásak, és pont. Persze lehet mondani, hogy a megcsalt fél is tehet róla, de ezzel azért nem értek egyet, mert a problémákat tudni kell megbeszélni, és megoldani, ha másként nem akkor úgy, hogy szétmennek. De a félrelépés nem megoldás, egyszerűen nincs rá magyarázat.
2015. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy harmadik belép, az csak azt jelzi, hogy probléma van, esetleg felhívja rá a figyelmet, ha addig nem volt egyértelmű, de előbb-utóbb borulna a bili harmadik nélkül is. A harmadik csak felteszi a pontot az i-re, de soha nem okozója egy egyébként jó kapcsolat megromlásának. Egy jól működő kapcsolatnál fel sem merül harmadik.
2015. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pont hogy azelőtt én is azt hittem, hogyha jó egy kapcsolat oda harmadik nem férkőzhet be. De ahogy ennél a párnál, úgy más párnál is láttam, hogy igenis rendben volt a kapcsolat, szerették egymást, mindent megadtak egymásnak minden téren, a pasi mégis félrelépett.:-/ Méghozzá azért, mert belépett a képbe valami nő aki felajánlkozott és az illető pasinak valamiért újdonság volt és nem tudta kihagyni. (A történetben a harmadik egy ázsiai nő volt, gondolom azelőtt nem volt dolga ilyennel de utólag belátta nem volt nagy szám semmilyen téren).

A csaj pedig megtudta hogy megcsalták, és érthető okokból el is hagyta a pasit.

És most a csaj hibás azért mert a pasija nem tudott megálljt parancsolni a f@rkának?

2015. szept. 23. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy te kívülről mit látsz, nem biztos, hogy fedi a valóságot. Tapasztalatból beszélek, hogy sokszor kifelé csak színjáték megy, és az én családom ezt mesteri szintre vitte (sajnos), illetve fel sem tűnik a párnak, hogy rossz irányba haladnak, amíg nem történik valami, ami rávilágít erre, mint pl. egy harmadik. Nem, egy jól működő kapcsolatba harmadik nem tud belépni, kívülről meg nem látsz mindent egy kapcsolatból.
2015. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az lehet hogy egy kapcsolatba nem lehet belelátni, de ha probléma van akkor azt meg kell beszélni nem pedig más ágyában kikötni. Ha pedig a problémát nem lehet megoldani, akkor jobb ha külön folytatják.

Igenis beléphet harmadik akkor is ha rendben van a kapcsolat. Onnan tudom, hogy egy pasi ismerősöm hat éve van együtt a párjával, egy éve házasodtak össze. Ez a pasi ismerősöm bevallotta, hogy másfél év után csalta meg az akkor még barátnőjét, amit bevallott neki aki megbocsátott (csodálom). Elismerte a csávó hogy ő egy f. volt, és hogy nem volt erre különösebb oka, hisz jól megvoltak akkor is és jól megvannak a mai napig is, talán az újdonság miatt tehette nem tudom.

2015. szept. 23. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, meg kellene beszélni. Tudod, mi a baj? Hogy erre sokan képtelenek, és nagyon sokan nemhogy jó emberismerettel de jó önismerettel sem rendelkeznek, nem tanulnak meg kommunikálni. Kinek a hibája ez? Ha azt mondom, hogy otthon kell keresni a probléma gyökerét, vajon hány szülő gondolná végig a nevelését? Rengeteg olyan család van, ahol a gyerek úgy nő fel, hogy rossz mintát lát. És ezt vagy felismeri és tanul belőle, hogy ő ne úgy csinálja, de vannak, akik nem ismerik fel és leutánozzák.
2015. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mit gondolok az ismerősödék sztorijáról? Hogy nem szeretik egymást, csak megszokták. Követtek egy mintát, maguk sem tudják, mit és miért.
2015. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Egy kapcsolat mar vagy azelott szetrobbant, hogy erkezik egy harmadik vagy aki a megcsalo fel az robbantja szet. (Kicsit eros a szejjelrobbantas kifejezes, mert valakinel egyszeruen a parkapcsolat szo se jelent semmit vagy mast, mint a halalosan szerelmes vagyok:-)).

Sajat eletem: amig a parkapcsolatom fontos volt szamomra es mukodott vagy amig en minden rossz ellenere mukodtetni akartam, addig nem csaltam meg a masikat, akarmilyen nyomulos is volt valaki, akarmilyen reszeg is voltam. Amikor a parkapcsolatomat ugy ereztem nem akarom mar, akkor jott a "harmadik", pedig csak tizenakarhanyadik beprobalkozo lett volna sikertelenul, de belementem. Ennyi. Jol mukodo kapcsolatba nem jon be egy harmadik. (Az en kapcsolatertelmezesem szerint).

Az altalad emlitett esetben annyit tudok hozzatenni: te soha nem leszel a helyukbe, soha nem fogod tudni pontosan milyen olt a kapcsolatuk es azt se fogod tudni vajon oszinten elmondtak e mindent arrol ami tortent. Az emberek hazudnak, akit megcsaltak azert, aki megcsal azert. A szereto meg nem volt ugyanugy resze a pafkapcsolatnak a szeretoseg elott, igy ugyanugy nem mervado, o mit mond, tud vagy erez a ket masik ember kapcsolata szempontjabol.


Az alapigazsag, hogy olyan nincs hogy egy no ramszik a pasira, olyan van hogy a ferfi gyenge es nem mond nemet. (Es ez forditva is igaz)

2015. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy ez előző írja. Olyan nincs, hogy a 3. robbantja szét. Ott már akkor valami nincs rendeben. És tényleg olyan sincs, hogy a nő mászott rá és melyik férfi ne állna ellen egy rámászó nőnek. DE ellen áll, ha van miért. Senkinek nem látni bele 100% az életében, az intim viszonyában.
2015. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!